Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

KOLONIE LETNIE EDUME
PROGRAMOWANIE I MINECRAFT

DLA KOGO SĄ KOLONIE?

Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko odnajdzie się na cyfrowym obozie?  Rozwiewamy wątpliwości.

Do udziału w naszej przygodzie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-14  lat, które interesują się nowymi technologiami, kochają Minecrafta, chciałyby programować albo zabłysnąć na YouTube, ale… nie tylko.

Zajęcia programistyczne nie są obowiązkowe (choć gorąco zachęcamy do udziału w nich). Program skonstruowaliśmy w ten sposób, by poświęcić tyle samo czasu dzieciom, które już programują i czują się w tym świetnie, co początkującym adeptom. Na naszym obozie spodoba się każdemu dziecku, które uwielbia przygody we wszystkich formach – od pieszych wędrówek po eskapady w wirtualną rzeczywistość.

ILE TO KOSZTUJE? MNIEJ NIŻ MYŚLISZ!

cena regularna 2190 zł - stały rabat 300 zł =

Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z finansowych świadczeń, by obniżyć cenę aż o 1300 zł!

890 zł zamiast 2190 zł – tyle zapłacisz za wakacje swojego dziecka, wykorzystując dostępne możliwości:

 • 300 zł rabatu od EDUME
 • 500 zł z BONU TURYSTYCZNEGO
 • 500 zł z programu 500+

Wybierz miejsce pobytu

Brak wolnych miejsc na obóz w Poroninie.

Zapisz się na listę rezerwową lub wybierz wakacje nad morzem.

Łączymy przygodę offline z rozrywką i edukacją online. Tworzymy przyjazną i pełną akceptacji przestrzeń wypoczynku. Proponujemy 2 miejsca pobytu do wyboru: GÓRY ALBO MORZE

Atrakcje online

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOLONIE EDUME?

Balans

Dzieci uwielbiają spędzać czas przed monitorem. Błędem byłoby blokować im dostęp do ukochanych rozrywek w czasie wakacji. Z drugiej strony: lato to ruch, słońce, świeże powietrze. Na obozie cyfrowym EDUME utrzymujemy optymalny balans między zajęciami komputerowymi, a aktywnością ruchowo-terenową (która stanowi ¾ programu). Zajęcia terenowe są angażujące i atrakcyjne nawet dla dzieci, które najbezpieczniej czują się w czterech ścianach swojego pokoju. Rozumiemy i wspieramy potrzeby młodych nerdów, geeków i aspirujących programistów.

kameralność

Nasz obóz różni się od masowych wyjazdów. Na jeden turnus zabieramy nie więcej niż 45 osób. Niewielkie grupy pozwalają nam wytworzyć atmosferę bliskości, wzajemnej troski i aktywnego zainteresowania. Panujemy nad dynamiką grupy i utrzymujemy równowagę między przyjemnością a rozwojem. Jednocześnie sprzeciwiamy się wszelkim przejawom przemocy psychicznej i fizycznej. Konsekwentnie zapobiegamy nadużyciom wśród dzieci, rozwiązujemy konflikty na czas i czuwamy nad bezpieczeństwem oraz komfortem obozowiczów.

kadra

Obóz cyfrowy EDUME wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami kadry. Wszyscy opiekunowie mają odpowiednie kwalifikacje, zajęcia programistyczne prowadzą specjaliści w swoich dziecinach. Dzieci powierzamy osobom, którym ufamy – w dużej mierze są to nasi stali i sprawdzeni współpracownicy, którzy na co dzień prowadzą kursy edukacyjne w naszej placówce. Nad grupami w liczbie 15 dzieci czuwa co najmniej jeden wychowawca, z którym obozowicze szybko łapią kontakt, czują się pod jego opieką bezpieczne i nieustannie wspierane.

program

Obozy cyfrowe EDUME to bogaty program atrakcji – od zajęć ściśle edukacyjnych, technicznych programistycznych, poprzez eksplorowanie dalszej i bliższej okolicy, na zabawach w ośrodku kończąc. Wycieczki do poszczególnych miejsc zaplanowaliśmy tak, aby dzieci nie nudziły się, a jednoczesne czegoś się nauczyły. Dzieci, które wybiorą pobyt nad morzem, dużo dowiedzą się o okolicy, geografii i historii miejsca. Dzieci, które pojadą z nami w góry, zrozumieją na czym polega fenomen pieszych wędrówek na szczyt, kontemplacji przyrody i aktywnego wypoczynku.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodki, w których organizujemy dzieciom pobyt, są sprawdzone i spełniają wszelkie normy sanitarne. Zapewniają nie tylko komfortowy pobyt, ale i moc dodatkowych atrakcji. Wybieraliśmy je ze szczególną troską o ładną, pełną przyrody okolicę i liczbę udogodnień takich, jak boiska, basen, sprzęty sportowe, sale do większych zabaw. Więcej na temat ośrodków przeczytasz w poszczególnych programach wyjazdów.

DOŚWIADCZENIE

EduMe to centrum edukacyjne specjalizujące się w kursach rozwijających potencjał dzieci. Na co dzień uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób - przez zabawę, praktykę i grywalizację. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, mówimy do nich ich językiem, doskonale znamy się na ich pasjach. Atrakcje, które oferujemy – od cyklicznych warsztatów, poprzez jednorazowe eventy, półkolonie, aż po cyfrowe obozy – ubieramy w nowoczesną, intrygującą dla młodych geeków formę. Nie traktujemy dzieci protekcjonalnie. Troszczymy się o nie i pokazujemy im ogrom możliwości 😊 Kapitanem tego statku jest Pani Irmina, główna organizatorka i inicjatorka obozów cyfrowych, szefowa EDUME, która od lat profesjonalnie pracuje z dziećmi. Sama też jest mamą 13-latka. Dlatego doskonale rozumie potrzeby najmłodszych, wykorzystuje w tym swoją intuicję i doświadczenie, a także pilnuje, by wyjazdy przebiegły sprawnie i w znakomitej atmosferze.

cena

Nie przewidujemy ukrytych opłat. W cenę wliczone są wszystkie atrakcje programu poza wycieczką do POMERANI FUN PARK nad morzem oraz Parku Wodnego “Tatralandia” na Słowacji w górach (co zaznaczyliśmy w programie).

Cena zawiera:

zakwaterowanie

wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek)

ubezpieczenie grupowe NNW na 20 000 zł

opiekę wychowawców

zajęcia programistyczne i inne atrakcje, które znalazły się w programie (poza atrakcjami dodatkowo płatnymi)

sprzęty i akcesoria potrzebne do zajęć

upominki dla obozowiczów

Jak ubezpieczyć się w razie rezygnacji?

Jeśli boicie się nieprzewidzianych okoliczności, np. choroby lub komplikacji związanych z epidemią koronawirusa, będziecie musieli zrezygnować z wyjazdu, polecamy wykupić ubezpieczenie na wypadek rezygnacji.

Koszt ubezpieczenia to ok. 100 zł.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy Allianz w celu doprecyzowania szczegółów.

tel. Mirosław Kwiatek 606 415 774

MUSISZ WIEDZIEĆ RÓWNIEŻ, ŻE:

 Zajęcia programistyczne odbywają się w inne dni niż wyprawy w teren

 Na zajęciach programistycznych dzielimy dzieci pod względem wieku oraz ich umiejętności. Gorąco zachęcamy do udziału w nich! To wspaniała zabawa

 Zastrzegamy sobie możliwość zmian w programie – staramy się dopasowywać program na bieżąco do potrzeb dzieci, ich stopnia zaawansowania, zaangażowania.

 Program może również ulec modyfikacji ze względu na czynniki wynikające z okoliczności: warunków atmosferycznych oraz obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa

 Mamy Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki oraz aktualną Gwarancję Ubezpieczeniową

 Wyjazdy zgłaszamy do Kuratorium Oświaty

 Wszyscy opiekunowie posiadają uprawnienia Wychowawcy lub Kierownika Wypoczynku dla dzieci

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Numer telefonu opiekuna

  E-mial opiekuna

  Termin i miejsce obozu:

  Wybierz miasto wyjazdu:

  Dodatkowe płatne wycieczki

  Wybierz miasto wyjazdu:

  Dodatkowe płatne wycieczki

  Wybór specjalistycznej diety

  Jeśli Twoje dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności lub ma szczególne potrzeby, koniecznie podziel się z nami tymi informacjami. W ten sposób skutecznie pomożesz nam w pracy z Twoim dzieckiem!

  Faktura

  Dane do faktury

  Zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności i akceptuję postanowienia tego dokumentu.