Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

Harmonogram Zajęć

Wybierz grupe wiekową:

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
Teddy Eddie - START
X

Teddy Eddie - START

2-3 latka; grupa 1

Rozpoczęcie: 15:40

Zakończenie: 16:20

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:05

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 17:15

Zakończenie: 17:50

sala 209
Teddy Eddie - ABC
X

Teddy Eddie - ABC

6 lat (zerówka); grupa 1

Rozpoczęcie: 18:00

Zakończenie: 18:45

sala 209
Teddy Eddie - SCHOOL
X

Teddy Eddie - SCHOOL

I klasa; grupa 1

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 19:45

sala 209
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
Przygoda na bezludnej wyspie - zajęcia stacjonarne
X

Przygoda na bezludnej wyspie - zajęcia stacjonarne

4 - 5 lat

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 18:40

sala 209
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
Kosmopiraci - zajęcia stacjonarne
X

Kosmopiraci - zajęcia stacjonarne

zerówka

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 18:40

sala 209
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
Teddy Eddie – START
X

Teddy Eddie – START

2-3 latki; grupa 2

Rozpoczęcie: 15:20

Zakończenie: 16:00

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:05

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 17:15

Zakończenie: 17:50

sala 209
Teddy Eddie – ABC
X

Teddy Eddie – ABC

zerówka

Rozpoczęcie: 18:00

Zakończenie: 18:45

sala 209
Teddy Eddie – SCHOOL
X

Teddy Eddie – SCHOOL

klasa 1; grupa 1

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 19:45

sala 209
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne
X

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne

5-6 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:30

sala 209
Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne
X

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne

6-7 lat

Rozpoczęcie: 17:45

Zakończenie: 18:45

sala 209
Kosmopiraci - zajęcia online
X

Kosmopiraci - zajęcia online

zerówka

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 18:40

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
Kosmopiraci - zajęcia stacjonarne
X

Kosmopiraci - zajęcia stacjonarne

zerówka

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:10

sala 209
Przygoda na bezludnej wyspie - zajęcia stacjonarne
X

Przygoda na bezludnej wyspie - zajęcia stacjonarne

4-5 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:10

sala 209
Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online
X

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online

5-6 lat

Rozpoczęcie: 11:00

Zakończenie: 12:00

sala
Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online
X

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online

6-7 lat

Rozpoczęcie: 12:15

Zakończenie: 13:15

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne
X

Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne

9-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Wstęp do programowania - zajęcia online
X

Wstęp do programowania - zajęcia online

7-8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

Podstawy programowania - zajęcia online
X

Podstawy programowania - zajęcia online

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia stacjonarne
X

Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia stacjonarne

klasa 2

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

sala 210
Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia online
X

Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia online

klasa 5 i 6

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL - stacjonarne
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL - stacjonarne

klasa 1; grupa 1

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 19:45

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Game Studio - zajęcia stacjonarne
X

Game Studio - zajęcia stacjonarne

10-13 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia online
X

Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia online

klasa 2

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne
X

Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

sala 210
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
Wstęp do programowania - zajęcia stacjonarne
X

Wstęp do programowania - zajęcia stacjonarne

7-8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne
X

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne

10-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Podstawy programowania - zajęcia online
X

Podstawy programowania - zajęcia online

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

Game Studio - zajęcia online
X

Game Studio - zajęcia online

10-13 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

Mistrzowie Matematyki klasa 1 i 2 - zajęcia stacjonarne
X

Mistrzowie Matematyki klasa 1 i 2 - zajęcia stacjonarne

klasa 1 i 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Mistrzowie Matematyki klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne
X

Mistrzowie Matematyki klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia stacjonarne
X

Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia stacjonarne

klasa 1

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne
X

Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne

9-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Projektowanie mody - zajęcia stacjonarne
X

Projektowanie mody - zajęcia stacjonarne

7 - 8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Projektowanie mody - zajęcia stacjonarne
X

Projektowanie mody - zajęcia stacjonarne

9 - 12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia online
X

Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia online

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL – stacjonarne
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL – stacjonarne

klasa 1; grupa 1

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 19:45

sala 209
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne
X

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne

10-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia online
X

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia online

10-12 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

Game Studio - zajęcia online
X

Game Studio - zajęcia online

10-13 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia stacjonarne
X

Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia stacjonarne

klasa 5 i 6

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne
X

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia stacjonarne

6 - 7 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:30

sala 209
Mistrzowie Matematyki klasa 1 i 2 - zajęcia stacjonarne
X

Mistrzowie Matematyki klasa 1 i 2 - zajęcia stacjonarne

klasa 1 i 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Mistrzowie Matematyki klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne
X

Mistrzowie Matematyki klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne
X

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
Wstęp do programowania - zajęcia stacjonarne

Wstęp do programowania - zajęcia stacjonarne

7-8 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

sala 205
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:00

sala 205
Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia stacjonarne

10-12 lat

Rozpoczęcie: 12:30

Zakończenie: 14:00

sala 205
Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

Podstawy programowania - zajęcia stacjonarne

8-10 lat

Rozpoczęcie: 14:30

Zakończenie: 16:00

sala 205
Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne

Akademia YouTube - zajęcia stacjonarne

9-12 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Game Studio - zajęcia stacjonarne

Game Studio - zajęcia stacjonarne

10-13 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Podstawy programowania - zajęcia online

Podstawy programowania - zajęcia online

8-10 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia online

Programowanie dla zaawansowanych - zajęcia online

10-12 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:00

Wstęp do programowania - zajęcia online

Wstęp do programowania - zajęcia online

7-8 lat

Rozpoczęcie: 12:30

Zakończenie: 14:00

Podstawy programowania - zajęcia online

Podstawy programowania - zajęcia online

8-10 lat

Rozpoczęcie: 14:30

Zakończenie: 16:00

Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne

Galaktyczna Przygoda Jedi - klasa 3 i 4 - zajęcia stacjonarne

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

sala 210
Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia stacjonarne

Uczeń z Charakterem - klasa 5 i 6 - zajęcia stacjonarne

klasa 5 i 6

Rozpoczęcie: 11:00

Zakończenie: 13:10

sala 210
Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia stacjonarne

Przygoda na planecie Tina - klasa 2 - zajęcia stacjonarne

klasa 2

Rozpoczęcie: 13:30

Zakończenie: 15:40

sala 210
Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia stacjonarne

Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia stacjonarne

klasa 1

Rozpoczęcie: 12:25

Zakończenie: 14:35

sala 205
Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia online

Pierwsza Kosmiczna Przygoda - klasa 1 - zajęcia online

klasa 1

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:40

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online

Mali Przedsiębiorcy - zajęcia online

6 - 7 lat

Rozpoczęcie: 12:15

Zakończenie: 13:15

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela