Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

Harmonogram Zajęć

Wybierz grupe wiekową:

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
Przygoda na bezludnej wyspie
X

Przygoda na bezludnej wyspie

4-5 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:10

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 15:45

Zakończenie: 16:20

sala 209
Teddy Eddie - STANDARD
X

Teddy Eddie - STANDARD

4-5 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:05

sala
Teddy Eddie - ABC
X

Teddy Eddie - ABC

5-6 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 17:15

Zakończenie: 18:00

sala
Teddy Eddie - SCHOOL
X

Teddy Eddie - SCHOOL

6-7 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 18:10

Zakończenie: 18:55

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

4-5 lat

Rozpoczęcie: 18:20

Zakończenie: 19:20

sala 209
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 19:30

Zakończenie: 20:30

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
Teddy Eddie – MINI
X

Teddy Eddie – MINI

2-3 lata; grupa 1

Rozpoczęcie: 15:25

Zakończenie: 16:00

sala 209
Teddy Eddie – PLAY
X

Teddy Eddie – PLAY

3-4 lata; grupa 1

Rozpoczęcie: 16:10

Zakończenie: 16:45

sala 209
Teddy Eddie – ABC
X

Teddy Eddie – ABC

5-6 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 16:55

Zakończenie: 17:40

sala
Teddy Eddie – PLAY
X

Teddy Eddie – PLAY

3-4 lata; grupa 2

Rozpoczęcie: 17:50

Zakończenie: 18:25

sala
Teddy Eddie – SCHOOL
X

Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 18:35

Zakończenie: 19:20

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
Teddy Eddie – STANDARD
X

Teddy Eddie – STANDARD

4-5 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 15:45

Zakończenie: 16:20

sala 209
Kosmopiraci
X

Kosmopiraci

zerówka

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:10

sala 209
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

5-6 lat

Rozpoczęcie: 18:20

Zakończenie: 19:05

sala 209
Teddy Eddie – STANDARD
X

Teddy Eddie – STANDARD

4-5 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 17:05

sala
Teddy Eddie – ABC
X

Teddy Eddie – ABC

5-6 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 17:15

Zakończenie: 18:00

sala
Teddy Eddie – SCHOOL
X

Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 18:10

Zakończenie: 18:55

sala
Przedszkolaki kodują 
X

Przedszkolaki kodują 

5-6 lat

Rozpoczęcie: 19:10

Zakończenie: 19:55

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
Teddy Eddie – MINI
X

Teddy Eddie – MINI

2-3 lata; grupa 2

Rozpoczęcie: 15:25

Zakończenie: 16:00

sala 209
Teddy Eddie – PLAY
X

Teddy Eddie – PLAY

3-4 lata; grupa 1

Rozpoczęcie: 16:10

Zakończenie: 16:45

sala 209
Teddy Eddie – ABC
X

Teddy Eddie – ABC

5-6 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 16:55

Zakończenie: 17:40

sala
Teddy Eddie – PLAY
X

Teddy Eddie – PLAY

3-4 lata; grupa 2

Rozpoczęcie: 17:40

Zakończenie: 18:25

sala
Teddy Eddie – SCHOOL
X

Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 18:35

Zakończenie: 19:20

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

4 - 5 lat

Rozpoczęcie: 16:00

Zakończenie: 16:45

sala 209
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

5-6 lat

Rozpoczęcie: 16:55

Zakończenie: 17:40

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

5-6 lat

Rozpoczęcie: 17:50

Zakończenie: 18:50

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 20:00

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
Kosmopiraci
X

Kosmopiraci

zerówka

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:10

sala 209
Przygoda na bezludnej wyspie
X

Przygoda na bezludnej wyspie

4-5 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:10

sala 209
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

4 lata

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 09:15

sala
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

5 lat

Rozpoczęcie: 09:30

Zakończenie: 10:15

sala
Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

6 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 11:15

Przedszkolaki kodują
X

Przedszkolaki kodują

5 lat

Rozpoczęcie: 11:30

Zakończenie: 12:15

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

5-6 lat

Rozpoczęcie: 12:45

Zakończenie: 13:45

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 14:00

Zakończenie: 15:00

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
Podstawy programowania – kontynuacja
X

Podstawy programowania – kontynuacja

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Podstawy programowania – kontynuacja
X

Podstawy programowania – kontynuacja

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Wstęp do programowania
X

Wstęp do programowania

7-8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Programowanie dla zaawansowanych
X

Programowanie dla zaawansowanych

10-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 18:10

Zakończenie: 18:55

sala
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 19:30

Zakończenie: 20:30

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
Przygoda na planecie Tina
X

Przygoda na planecie Tina

klasa II

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

sala 209
Wstęp do programowania - kontynuacja
X

Wstęp do programowania - kontynuacja

7-8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Akademia YouTube
X

Akademia YouTube

9-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 18:35

Zakończenie: 19:20

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Mistrzowie Matematyki
X

Mistrzowie Matematyki

klasa 1 i 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Mistrzowie Matematyki
X

Mistrzowie Matematyki

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 1

Rozpoczęcie: 18:10

Zakończenie: 18:55

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
Galaktyczna Przygoda Jedi
X

Galaktyczna Przygoda Jedi

kl. 3 i 4

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

sala 209
Wstęp do programowania
X

Wstęp do programowania

7-8 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Game Studio Pro
X

Game Studio Pro

11-14 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Mistrzowie Matematyki
X

Mistrzowie Matematyki

klasa 1 i 2

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Mistrzowie Matematyki
X

Mistrzowie Matematyki

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL
X

Angielski - Teddy Eddie – SCHOOL

6-7 lat; grupa 2

Rozpoczęcie: 18:35

Zakończenie: 19:20

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
Mali Przedsiębiorcy
X

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 19:00

Zakończenie: 20:00

sala
Pierwsza Kosmiczna Przygoda
X

Pierwsza Kosmiczna Przygoda

klasa 1

Rozpoczęcie: 17:00

Zakończenie: 19:10

sala 209
Game Studio
X

Game Studio

10-13 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Akademia YouTube
X

Akademia YouTube

9-12 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 210
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Podstawy programowania
X

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 18:15

Zakończenie: 19:45

sala 205
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
Mali Przedsiębiorcy

Mali Przedsiębiorcy

6-7 lat

Rozpoczęcie: 14:00

Zakończenie: 15:00

sala
Galaktyczna Przygoda Jedi

Galaktyczna Przygoda Jedi

klasa 3 i 4

Rozpoczęcie: 12:25

Zakończenie: 14:35

sala 209
Pierwsza Kosmiczna Przygoda

Pierwsza Kosmiczna Przygoda

klasa 1

Rozpoczęcie: 14:50

Zakończenie: 17:00

sala 209
Uczeń z Charakterem

Uczeń z Charakterem

klasa 5 i 6

Rozpoczęcie: 17:15

Zakończenie: 19:25

sala 209
Podstawy programowania

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

sala 205
Wstęp do programowania

Wstęp do programowania

7-8 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:00

sala 205
Podstawy programowania

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 12:30

Zakończenie: 14:00

sala 205
Wstęp do programowania

Wstęp do programowania

7-8 lat

Rozpoczęcie: 14:30

Zakończenie: 16:00

sala 205
Podstawy programowania

Podstawy programowania

8-10 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 205
Projektowanie Mody

Projektowanie Mody

7-8 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

sala 210
Projektowanie Mody

Projektowanie Mody

9-12 lat

Rozpoczęcie: 10:15

Zakończenie: 11:45

sala 210
Programowanie dla zaawansowanych

Programowanie dla zaawansowanych

10-12 lat

Rozpoczęcie: 12:30

Zakończenie: 14:00

sala 210
Akademia YouTube

Akademia YouTube

9-12 lat

Rozpoczęcie: 14:30

Zakończenie: 16:00

sala 210
Game Studio

Game Studio

10-13 lat

Rozpoczęcie: 16:30

Zakończenie: 18:00

sala 210
Game Studio Pro

Game Studio Pro

11-14 lat

Rozpoczęcie: 18:30

Zakończenie: 20:00

sala 210
Mali Przedsiębiorcy

Mali Przedsiębiorcy

8-9 lat

Rozpoczęcie: 15:15

Zakończenie: 16:15

sala
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela
Podstawy programowania-kontynuacja
X

Podstawy programowania-kontynuacja

8-10 lat

Rozpoczęcie: 08:30

Zakończenie: 10:00

sala 205
Wstęp do programowania-kontynuacja
X

Wstęp do programowania-kontynuacja

7-8 lat

Rozpoczęcie: 10:30

Zakończenie: 12:00

sala 205
Podstawy programowania-kontynuacja
X

Podstawy programowania-kontynuacja

8-10 lat

Rozpoczęcie: 12:30

Zakończenie: 14:00

sala 210

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela

Najedź na kurs aby zobaczyć szczegóły.

  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Poniedziałek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Wtorek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Środa
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Czwartek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Piątek
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Sobota
  • 08:00
  • 09:00
  • 10:00
  • 11:00
  • 12:00
  • 13:00
  • 14:00
  • 15:00
  • 16:00
  • 17:00
  • 18:00
  • 19:00
  • 20:00
  • 21:00
Niedziela