Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Dzieci w wieku 7-14 lat -
Akademia YouTube
9-12 lat

Czego Twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

Na kursie uczymy dzieci korzystania z różnorodnych programów do obróbki plików video, audio oraz tworzenia grafiki. Tłumaczymy, jak przy niewielkich nakładach tworzyć interesujące filmy różnego rodzaju. Zajęcia dotyczą również zasad bezpieczeństwa w sieci, przestrzegania praw autorskich, autoprezentacji, a także sztuki fotografii i filmu.

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia z obsługi YouTube’a przeznaczone są dla kreatywnych dzieci w wieku 9-12 lat, które marzą o tym, by prowadzić własny kanał na YT, tworzyć własne materiały lub pracować w branży kreatywnej.  Zajęcia mają charakter projektowy. Komputer jest naszym środowiskiem edukacyjnym i korzystamy z niego do realizacji kreatywnych projektów.

Kurs wprowadza dzieci w obsługę YT od podstaw. Nie wymagamy doświadczenia.

 

-Kursy MindCloud są:-

Najlepsze w Polsce

Jesteśmy jedynym w kraju partnerem Minecraft w Edukacji certyfikowanym przez Microsoft, zdobyliśmy wiele wyróżnień i realizowaliśmy projekty edukacyjne dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Przyjazne dziecku

Zajęcia realizujemy w małych grupach prowadzonych przez dwóch trenerów. Poświęcamy maksimum uwagi każdemu dziecku i dostosowujemy się do jego poziomu.

Bogate w materiały

Każdemu uczestnikowi zapewniamy podręcznik z ćwiczeniami (ponad 100 stron materiałów), segregator, upominki i dyplomy.

Wiarygodne

Aby zostać trenerem MindCloud należy przejść szkolenie i zaliczyć test; trenerzy są sprawdzani także pod kątem umiejętności pedagogicznych.

Jak przebiegają zajęcia z programowania?

 •  kurs realizujemy w cyklu rocznym
 •  kurs składa się z 56 godzin lekcyjnych nauki tj. (26 spotkań)
 •  spotkania odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny
 •  Każde spotkanie składa się z dwóch części – z podręcznikiem i materiałami (wprowadzenie do zagadnień) oraz realizację własnych projektów (przy pomocy zaprezentowanych materiałów)
 •  dzieci otrzymują podręczniki do domu
 •  cykl wieńczy uroczyste rozdanie wszystkim dzieciom upominków i dyplomów.
 •  w skład naszego zespołu wchodzą pedagodzy i programiści
 •  niewielkie grupy pozwalają im zadbać o to, by każdemu kursantowi poświęcić jak najwięcej uwagi. Dzieci u nas nie działają w odosobnieniu.

Szczegółowy Program Kursu

Kliknij i sprawdź szczegółowy program kursu:

Pobierz Program

Harmonogram zajęć

Harmonogram Zajęć

Przez zabawę i doświadczenie

Prócz poznawania teorii i pracy z podręcznikiem dzieci realizują na zajęciach własne projekty. Nie są biernymi słuchaczami, ale aktywnie działają. Możliwość tworzenia fajnych i nowoczesnych nagrań wyzwala w nich kreatywność i angażuje. Taka nauka jest ogromną przyjemnością.

Na profesjonalnym sprzęcie

Naszym uczestnikom zapewniamy dostęp do profesjonalnych narzędzi, takich jak: mikrofony, greenscreen czy softboxy. Na własnej skórze przekonują się, jak wygląda profesjonalna praca przy tworzeniu filmów.

Na profesjonalnym oprogramowaniu

Dzieci uczą się obsługiwać programy pomocne w kreatywnej pracy. Korzystają nie tylko z YouTube’a, ale również z narzędzi do obróbki grafiki, montażu i pracy z dźwiękiem, a także nagrywania i transmisji strumieniowej. Uczą się również robić skonfigurowane zrzuty z ekranu i korzystać z aplikacji do montażu mobilnego.

Docierając do własnych zasobów

Prócz umiejętności technicznych kreatywna praca z YouTubem pomaga dzieciom odkryć własne talenty, zainteresowania i rozwinąć tzw. miękkie kompetencje. Dzieci ćwiczą z nami m.in. umiejętność wystąpień publicznych i zachowania przed kamerą. Współpracują ze sobą, przełamują nieśmiałość i budują pozytywną pewność siebie.  

DLACZEGO WARTO UCZYĆ DZIECI TWORZENIA GRAFIKI I MONTAŻU?

Nie ma lepszego motywatora do nauki niż frajda, emocje i satysfakcja z zdobywania nowych kompetencji. Na naszym kursie uczymy dzieci rzeczy, które interesują je najbardziej.

Wielu młodych ludzi chciałoby kręcić własne filmy, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. My uczymy ich sztuki filmowej od podstaw i pokazujemy przydatne programy. Dzięki takiemu przygotowaniu mogą rozwijać swoją kreatywność bez żadnych przeszkód.

YouTuber to zresztą zawód przyszłości i sposób na kreatywne, pełne pasji spędzanie czasu, a tym samym – spełnienie się. Najlepsi YouTuberzy to twórcy merytorycznych, inspirujących treści.

Umiejętności wykształcone na kursie można wykorzystać nie tylko z myślą o YT, ale także w życiu codziennym, w szkole i później – w budowaniu ścieżki kariery.

Uczymy dzieci min.:

 • obsługi wielu programów
 •  odpowiedniego dystansu do nowych technologii
 •  budowania rzeczowej i angażującej wypowiedzi
 •  pewności siebie w wystąpieniach publicznych
 •  myślenia i działania projektowego
 •  świadomości zagrożeń w Internecie

Zdjęcia z warsztatów:Uwaga !!!


Chcesz zapisać Dziecko na zajęcia pokazowe, wypełnij formularz: http://edu-me.pl/zapisy-zajecia-pokazowe/


Cena kursu: 1 740 zł

z dwiema formami płatności:

Płatność jednorazowa: 1.740 zł

Płatność ratalna: pierwsza rata 200 zł (płatna przy zapisie Dziecka na poczet ostatniej raty)

pozostałe raty: 7 rat rat po 220 zł

Rabat dla rodzeństwa w wysokości 50 zł – odliczany z ostatniej raty kursu.

Jak zarezerwować miejsce?

rezerwujesz miejsce poprzez nasz formularz zgłoszeniowy.

Wpłata zaliczki zapewnia miejsce dla Dziecka na kursie. Dane do przelewu znajdują się w zakładce: https://edu-me.pl/kontakt/  W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko Dziecka, nazwę kursu oraz dzień tygodnia wraz z godziną grupy, do jakiej zostało zapisane Dziecko np. Igor Kowalski, Pierwsza Kosmiczna Przygoda, poniedziałek 18:15

po wpłacie zaliczki wysyłamy na Twojego maila umowę

 skan podpisanej umowy odsyłasz do nas na biuro@edu-me.pl. Oryginał podpisanej przez Ciebie umowy przekazujesz Trenerowi na pierwszych zajęciach

w każdej chwili możesz wypisać Dziecko z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia