Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Dzieci w wieku 7-14 lat -
Programowane – Game Studio 10 – 13 lat

Dostępne terminy:

(należy wybrać jeden)

Zajęcia stacjonarne

  Czwartek 18:15 – 19:45 – ul. Legnicka 62

  Sobota 17:15 – 18:45 – ul. Legnicka 62

Zajęcia online

  Piątek 16:30 – 18:00


Zarezerwuj Miejsce

Czego Twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

Na naszym kursie dzieci tworzą gry w profesjonalnym środowisku Unity, platformie, która pozwala realizować autorskie i rozbudowane projekty w języku C#.

Poprzez praktykę uczą się m.in. podstaw składni prezentowanego języka, operują na zmiennych, poznają metody, debugują i przekształcają gotowy kod. Na zajęciach tworzymy wiele typów gier (clicker, gra taktyczna, labirynt), a cały cykl kończy się realizacją własnego projektu stworzonego przy wsparciu trenerów.

Dla kogo jest ten kurs?

Zajęcia z programowania gier kierujemy do grupy kontynuującej poprzednie kursy programowania lub starszych dzieci (11-14 lat), które mają za sobą pierwsze doświadczenia z programowaniem tekstowym.

W nauce przydaje się znajomość podstawy języka angielskiego, chociaż nie jest to konieczne, aby się w niej odnaleźć.

Proponujemy dwie formy kursu do wyboru: stacjonarną (w naszej placówce) albo online (dzieci łączą się z trenerami za pomocą komputera ze swoich domów).

Co otrzymujesz w cenie kursu?

Zajęcia:

 • 56 godzin lekcyjnych czyli 26 spotkań po 1,5h (spotkania raz w tygodniu – cykl roczny)
 • Maksymalnie 12 uczniów w grupie, jeden trener na max. 6 uczestników
 • W przypadku zajęć stacjonarnych: zachowane standardy sanitarne
 • W przypadku zajęć online: wsparcie techniczne
 • W razie zamknięcia szkół – realizację zajęć w formule online, spotkania live z trenerami

Materiały dla uczniów:

 • segregator i zeszyt ćwiczeń (ok 100 stron zadań na cały kurs)
 • upominki na koniec semestru i roku szkolnego oraz dyplom

Wiedza:

 • Uczniowie tworzą własne gry w profesjonalnym środowisku Unity – jest to platforma, która pozwala na tworzenie autorskich rozbudowanych projektów w języku C#.
 • Certyfikowani trenerzy posiadający kompetencje pedagogiczno-techniczne

Obsługa klienta:

 • Bezpłatne zajęcia pokazowe
 • Możliwość tzw. odrabianek w przypadku nieobecności
 • Możliwość wypowiedzenia umowy w trakcie kursu (miesięczny okres wypowiedzenia)
 • Dostępne płatności ratalne

GWARANCJA JAKOŚCI

Kurs realizujemy we współpracy z MindCloud – jedynym w Polsce partnerem Microsoft w zakresie Minecraft dla edukacji.

 

 

 

-Kursy MindCloud są:-

Najlepsze w Polsce

Jesteśmy jedynym w kraju partnerem Minecraft w Edukacji certyfikowanym przez Microsoft, zdobyliśmy wiele wyróżnień i realizowaliśmy projekty edukacyjne dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Przyjazne dziecku

Zajęcia realizujemy w małych grupach prowadzonych przez dwóch trenerów. Poświęcamy maksimum uwagi każdemu dziecku i dostosowujemy się do jego poziomu.

Bogate w materiały

Każdemu uczestnikowi zapewniamy podręcznik z ćwiczeniami (ponad 100 stron materiałów), segregator, upominki i dyplomy.

Wiarygodne

Aby zostać trenerem MindCloud należy przejść szkolenie i zaliczyć test; trenerzy są sprawdzani także pod kątem umiejętności pedagogicznych.

Jak przebiegają zajęcia STACJONARNE w Game Studio?

 • kurs realizujemy w cyklu rocznym, 8-miesięcznym
 •  kurs składa się z 56 godzin lekcyjnych nauki
 •  spotkania odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny tj. (26 spotkań)
 • każde spotkanie składa się z dwóch części – offline (z podręcznikiem i bez komputera) oraz online (realizacja własnych projektów)
 •  dzieci otrzymują podręczniki do domu
 •  cykl wieńczy uroczyste rozdanie wszystkim dzieciom upominków i dyplomów.
 •  w skład naszego zespołu wchodzą pedagodzy i programiści
 •  niewielkie grupy pozwalają im zadbać o to, by każdemu kursantowi poświęcić jak najwięcej uwagi. Dzieci u nas nie działają w odosobnieniu.

Terminy zajęć (jeden termin do wyboru)

Zajęcia stacjonarne

  Czwartek 18:15 – 19:45 – ul. Legnicka 62

  Sobota 17:15 – 18:45 – ul. Legnicka 62

Zajęcia online

  Piątek 16:30 – 18:00

Szczegółowy Program Kursu

Kliknij i sprawdź szczegółowy program kursu:

Pobierz Program

Co w przypadku powrotu obostrzeń pandemicznych?

W sytuacji pojawienia się obostrzeń rządowych kurs będzie kontynuowany w formule online – harmonogram, godziny i zakres spotkań pozostaną takie same jak w przypadku zajęć stacjonarnych. Nasi trenerzy będą się łączyć live z kursantami i przeprowadzą zajęcia. Do uczestnictwa zajęć w tej formule niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu, przydadzą się także słuchawki. Sprawdź wymagania sprzętowe.

Zajęcia online będą miały charakter maksymalnie zbliżony do zajęć stacjonarnych.

Nawiązujemy do ulubionej rozrywki młodzieży, gier, dzięki czemu zyskujemy uwagę i zaangażowanie naszych kursantów. W ten sposób mamy możliwość przekazać im wiedzę – dzieci uczą się programowania naturalnie, spontanicznie i nie bez frajdy.

Klarowna i rozwojowa forma

Zajęcia dzielimy na moduły – zaczynamy od wprowadzenia podstawowych kwestii programistycznych (zmienne, metody, warunki, pętle), przechodzimy do zmieniania i uzupełniania gotowego kodu, a kończymy na pisaniu własnych projektów gier.

Zobacz karty z podręcznika:

Użyteczność, praktyka i mierzalne efekty

Dzieci na zajęciach wcielają w życie własne projekty, zapoznając się jednocześnie z podstawami składni kolejno używanych języków. Operują na zmiennych, modyfikują gotowy kod, zapoznają z zasadami game designu. W ten sposób samodzielnie realizują m.in.: profesjonalną grę taktyczną oraz grę typu labirynt. Uczą się też pisać scenariusze do gier, zaznajamiają z prawidłami dźwiękowymi w grach oraz efektami specjalnymi. Uczą się poprzez praktykę, doświadczenie i współpracę.

Sprawdź przykładowy materiał z kursu oraz nas:

DLACZEGO WARTO UCZYĆ DZIECI PROGRAMOWANIA GIER?

Pragniemy, by dzieci nie tylko grały w gry, ale nauczyły się je tworzyć. Przekierowujemy ich uwagę z cyfrowych pożeraczy czasu na działanie praktyczne, przyszłościowe i rozwijające wyobraźnię.

Prócz programowania dzieci uczą się na naszym kursie:

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA:

Czy podpisujemy umowę?

Tak. Zanim to zrobimy, najpierw rezerwujesz miejsce poprzez nasz formularz zgłoszeniowy. Wpłata zaliczki zapewnia miejsce dla dziecka na kursie. Dane do przelewu znajdują się w zakładce: https://edu-me.pl/kontakt/. W tytule przelewu prosimy o wpisanie: Imię i nazwisko dziecka, nazwę kursu oraz dzień tygodnia wraz z godziną grupy, do jakiej zostało ono zapisane np. Igor Kowalski, Podstawy programowania, poniedziałek 18:15

Po wpłacie zaliczki wysyłamy na Twojego maila wygenerowaną umowę. Skan podpisanej umowy odsyłasz do nas na biuro@edu-me.pl

Jak wygląda harmonogram płatności? Czy można płacić w ratach?

Formę płatności wybierają Państwo podczas rezerwacji miejsca. Niezależnie od wybranej formy płatności, kwota za kurs jest niezmienna. Przy zapisie na kurs wpłacają Państwo zaliczkę, która przechodzi na poczet ostatniej raty.

Pozostałe należności mogą Państwo zapłacić:

 •  jednorazowo – 1.645 zł płatna do końca października 2021;
 • podzielić na dwie płatności semestralne  – 745 zł do końca października oraz 900 zł do końca lutego 2022;
 • podzielić na 7 równych rat po 235 zł każda, płatna do 5-ego dnia miesiąca: październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień;
 • naliczone wcześniej rabaty (np. za polecenie lub zapisanie rodzeństwa) odliczamy od przedostatniej raty. [/expand

W jaki sposób zapewniamy standardy sanitarne na zajęciach?

Na początku zajęć dzieci będą myły ręce lub je dezynfekowały. Regularnie dezynfekujemy wszystkie komputery i myszki.

Co się stanie w przypadku zamknięcia szkół lub obostrzeń epidemiologicznych uniemożliwiających zajęcia stacjonarne?

W sytuacji pojawienia się obostrzeń rządowych dot. prowadzenia zajęć pozalekcyjnych kurs będzie kontynuowany w formule online – harmonogram, godziny i zakres spotkań pozostaną takie same jak w przypadku zajęć stacjonarnych. Nasi trenerzy połączą się live z kursantami i przeprowadzą zajęcia. Do uczestnictwa zajęć w tej formule niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu (sprawdź wymagania sprzętowe).

Zajęcia online będą miały charakter maksymalnie zbliżony do zajęć stacjonarnych – zakłada to więc realizację podręczników i przechodzenie map z wyzwaniami w Minectaft. Kursanci, którzy nie posiadają swojej kopii gry Minecraft, otrzymają ją od nas. Dzięki temu będą mogli dalej uczyć się programowania w swojej ulubionej grze.

Czym różnią się zajęcia online od stacjonarnych?

Przede wszystkim miejscem zajęć – zajęcia stacjonarne odbywają się w naszej placówce; zajęcia online odbywają się we własnym domu; dzieci łączą się z trenerami przez internet. Programy kursów w obu wersjach pokrywają się i posiadają te same cele merytoryczne.

Zajęcia online są wygodne dla rodziców, którzy chcą ograniczyć przebywanie dziecka wśród innych osób (z powodu pandemii), mają utrudniony dojazd lub najzwyczajniej preferują taką formę.

Co jeżeli opuszczę jakieś zajęcia stacjonarne?

Staramy się zapewnić grupy, w których mogą Państwo odrobić zajęcia. Im wcześniej będziemy wiedzieć, że nie mogą być Państwo na zajęciach (np. w związku z wyjazdem czy chorobą), tym więcej możliwości odrobienia danego spotkania będziemy mogli zaproponować. W wyjątkowych sytuacjach związanych z sytuacją epidemiologiczną i np. kwarantanną uczestnika kursu przewidujemy możliwość odrabiania zajęć online (spotkanie live z trenerem).

Jak wygląda rezygnacja z zajęć?

Jeżeli podczas zajęć stwierdzicie Państwo, że kurs nie odpowiada dziecku lub z innych przyczyn np. zdrowotnych nie możecie w nim uczestniczyć, możecie z niego zrezygnować, rozwiązując umowę. Należy to zrobić pisemnie (najlepiej mailowo na biuro@edu-me.pl). Umowa ma miesięczny okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. To znaczy, że wypowiadając umowę np. na początku czy pod koniec listopada, obowiązuje ona do końca grudnia. Do tego czasu dziecko może chodzić na zajęcia, a Państwo są zobowiązani do zapłaty rat przypadających w tym terminie.

Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, to prosimy jednak najpierw o kontakt. Dzieci rzadko rezygnują z naszych zajęć, a jeżeli – jest to zazwyczaj kwestia niedopasowania treści kursu. Postaramy się wtedy poprosić trenera o bardziej indywidualne podejście lub zaproponujemy grupę z bardziej odpowiednim materiałem.

Czy zadajemy prace domowe? Czy dziecko poza kursem dalej może pracować na naszych materiałach?

Nie zadajemy prac domowych, ale możliwości pracy w domu są w zasadzie nieograniczone, a wystarczy w zasadzie ściągnąć odpowiednie programy, które prowadzący podpowiedzą na zajęciach. Bardziej „wkręcone” dzieciaki, same lgną de realizacji projektów „po godzinach”.

Co jeżeli dziecko będzie sobie radziło za słabo lub zbyt dobrze?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy uczy się inaczej i nowe treści mogą okazać się zbyt trudne lub zbyt łatwe. Żeby dobrze wybrać kurs, sugerujemy zapisać się na zajęcia pokazowe – służą one m.in. temu, żeby prowadzący doradzili, na który kurs lepiej wysłać dziecko.

Na samych zajęciach zdarza się też tak, że jedna osoba radzi sobie lepiej niż inne. Nie będzie się wtedy nudzić! Nasi trenerzy zawsze mają w zanadrzu coś dla ambitnych.

A jeżeli na zajęciach dziecko nie radzi sobie samemu to nasi trenerzy pomogą indywidualnie a w sytuacjach, gdy to też nie pomoże – zaproponujemy inny kurs, bardziej dopasowany do zainteresowań i umiejętności.

Czy rodzic na zajęciach zostaje z dzieckiem czy ma wyjść?

Z naszego doświadczenia wiemy, że dzieci lepiej pracują, gdy rodzica nie ma obok 😊 Mniej się obawiają niepowodzenia i więcej czerpią z pracy grupowej. Dlatego podczas zajęć, sugerujemy żeby zostawić dziecko na zajęciach. Zajęcia, na które dzieci przychodzą z rodzicami to zajęcia pokazowe oraz ewentualnie ostatnie w danym kursie (żeby dzieci mogły się pochwalić swoimi pracami).

Co trzeba mieć ze sobą na zajęciach?

Uśmiech i pozytywne nastawienie 😊 Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały oraz sprzęt. Każde dziecko pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym, dostaje materiały do swojego segregatora. Segregator nosimy z zajęć na zajęcia, ponieważ często odwołujemy się do wcześniejszych lekcji.

Czy zapisując więcej niż jedno dziecko mogę liczyć na zniżkę
?

Oczywiście! Zapraszamy do kontaktu z biurem pod numerem telefonu 500 832 960  lub mailem biuro@edu-me.pl, aby zweryfikować rabat.

Przewidywane rabaty:

 • Każdy rodzic, który korzystał w poprzednim roku szkolnym z innych naszych kursów, otrzymuje rabat w wysokości 50 zł
 • Każdy rodzic, którzy rekomendował innym nasze kursy, a za ich sprawą z naszej oferty skorzystały dwie kolejne osoby, otrzymują rabat w wysokości 50 zł
 • Rabaty za polecenie i korzystanie z usług sumują się – odliczamy je od przedostatniej raty kursu
 • Warunkiem odliczenia rabatu jest terminowe regulowanie płatności.
 • Czy w okolicy świąt zajęcia się odbywają?

  Zazwyczaj nie. Staramy się tak układać harmonogram zajęć, żeby umożliwić Państwu spokojne wyjazdy i powroty związane z okresem świątecznym czy długimi weekendami. Dlatego czasami nawet nieco na wyrost mamy w harmonogramie zaplanowaną przerwę.


  Terminy zajęć (jeden termin do wyboru)

  Zajęcia stacjonarne

    Czwartek 18:15 – 19:45 – ul. Legnicka 62

    Sobota 17:15 – 18:45 – ul. Legnicka 62

  Zajęcia online

    Piątek 16:30 – 18:00

  Zapisy na zajęcia:

  Zajęcia prowadzimy w dwóch wariantach:

  stacjonarnym: w naszej placówce

  online: za pomocą internetowej platformy ZOOM

  Jak zarezerwować miejsce?

  rezerwujesz miejsce poprzez nasz formularz zgłoszeniowy.

  Wpłata zaliczki zapewnia miejsce dla Dziecka na kursie. Dane do przelewu znajdują się w zakładce: https://edu-me.pl/kontakt/  W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko Dziecka, nazwę kursu oraz dzień tygodnia wraz z godziną grupy, do jakiej zostało zapisane Dziecko np. Igor Kowalski, Pierwsza Kosmiczna Przygoda, poniedziałek 18:15

  po wpłacie zaliczki wysyłamy na Twojego maila umowę

   skan podpisanej umowy odsyłasz do nas na biuro@edu-me.pl.

  w każdej chwili możesz wypisać Dziecko z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia

  Kliknij, aby zapisać się na zajęcia regularne


  Cena kursu stacjonarnego: 1.845 zł

  z trzema formami płatności:

  Płatność jednorazowa: zaliczka 200 zł + 1.645 zł płatna do końca października 2022;

  Płatność semestralna: zaliczka 200 zł + 745 zł do końca października 2022 oraz 900 zł do końca lutego 2023;

  Płatność ratalna: zaliczka 200 zł + 7 równych rat po 235 zł każda, płatna do 5-ego dnia miesiąca: październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień 2023

  Cena kursu online: 1.740 zł

  z trzema formami płatności:

  Płatność jednorazowa: zaliczka 200 zł + 1.545 zł płatna do końca października 2022;

  Płatność semestralna: zaliczka 200 zł + 740 zł do końca października 2022 oraz 800 zł do końca lutego 2023;

  Płatność ratalna: zaliczka 200 zł + 7 równych rat po 220 zł każda, płatna do 5-ego dnia miesiąca: październik, listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień 2023

  Przewidywane rabaty:

  Każdy klient, który korzystał w poprzednim roku szkolnym z naszych kursów, otrzymuje rabat w wysokości 50 zł;

  Każdy klient, którzy rekomendował innym nasze kursy,

  a za ich sprawą z naszej oferty skorzystały dwie kolejne osoby, otrzymują rabat w wysokości 50 zł;

  Rabat dla rodzeństwa w wysokości 50 zł;

  Maksymalna wartość rabatu dla klienta to 100 zł;

  Warunkiem odliczenia rabatu jest terminowe regulowanie płatności.


  Jak przebiegają zajęcia ONLINE w YouTube?

  • kurs realizujemy w cyklu rocznym, 8-miesięcznym
  • kurs składa się z 56 godzin lekcyjnych nauki
  • spotkania odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny tj. (26 spotkań)
  • dzieci łączą się z trenerami ze swoich domów za pomocą internetu oraz komputera z mikrofonem i kamerą
  • w zajęciach jednocześnie bierze udział 6 dzieci oraz 1 trener
  • zajęcia prowadzone są przez internetową platformę spotkań ZOOM, co daje możliwość interakcji na żywo, realizację scenariusza merytorycznego i projektów kreatywnych
  • każde spotkanie składa się z dwóch części – wprowadzenie do zagadnień oraz realizacja własnych projektów na przedstawionym oprogramowaniu
  • na zajęciach trener udostępnia swój ekran dzieciom (jako odpowiednik rzutnika na zajęciach stacjonarnych), ale też uzyskuje wgląd w ich ekrany
  •  w skład naszego zespołu wchodzą pedagodzy i programiści
  •  niewielkie grupy pozwalają im zadbać o to, by każdemu kursantowi poświęcić jak najwięcej uwagi. Dzieci u nas nie działają w odosobnieniu.

  Dlaczego warto brać udział w zajęciach online?

  • zajęcia online są wspaniałym doświadczeniem pracy zdalnej i oswajania się z wykorzystywanymi w niej narzędziami
  • zajęcia online są wygodne – nie trzeba wychodzić z domu, by móc wziąć udział w kursie
  • to doskonała alternatywa na dzisiejsze czasy – pandemia niejako „wymusiła” pewne zmiany w organizowaniu codzienności; zajęcia online stają się coraz bardziej popularne i służą poczuciu bezpieczeństwa

  Terminy zajęć (jeden termin do wyboru)

  Zajęcia stacjonarne

    Czwartek 18:15 – 19:45 – ul. Legnicka 62

    Sobota 17:15 – 18:45 – ul. Legnicka 62

  Zajęcia online

    Piątek 16:30 – 18:00

  Szczegółowy Program Kursu

  Kliknij i sprawdź szczegółowy program kursu:

  Pobierz Program

  Harmonogram zajęć

  Harmonogram Zajęć