Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Dzieci do lat 6 -
Programowanie – Przedszkolaki kodują 4-6 lat

Nauka programowania rozwija u przedszkolaków szereg uniwersalnych umiejętności, na czele z logicznym i projektowym myśleniem, zdolnościami matematycznymi i intelektualnymi.  Warsztaty „Przedszkolaki Kodują” to doskonałe uzupełnienie podstawy programowej, zwłaszcza w zakresie wspierania rozwoju intelektualnego dziecka oraz jego edukacji matematycznej. Im wcześniej dzieci zaczną uczyć się programowania, tym lepiej.

Uważamy, że nie ma lepszego motywatora do poszerzania wiedzy niż pozytywne emocje i satysfakcja z osiągania kolejnych etapów poznania. Dlatego na naszych warsztatach korzystamy ze specjalistycznych zabawek dla edukacji i starannie przygotowanych pomocy, by programowanie było atrakcyjne i łatwe nawet dla najmłodszych dzieci.

Czego dziecko nauczy się na warsztatach?

 •   zrozumie cele wykonywanych przez siebie zadań i nauczy się organizować kolejne etapy ich realizacji
 •   będzie samodzielnie rozwiązywać problemy i dowie się, jak radzić sobie z własnymi błędami
 •   poprzez rozwiązywanie łamigłówek i zagadek odkryje świat algorytmów
 •   nauczy się bezpiecznie i z głową używać nowych technologii

-Kursy MindCloud są:-

Najlepsze w Polsce

Jesteśmy jedynym w kraju partnerem Minecraft w Edukacji certyfikowanym przez Microsoft, zdobyliśmy wiele wyróżnień i realizowaliśmy projekty edukacyjne dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Przyjazne dziecku

Zajęcia realizujemy w małych grupach prowadzonych przez dwóch trenerów. Poświęcamy maksimum uwagi każdemu dziecku i dostosowujemy się do jego poziomu.

Bogate w materiały

Każdemu uczestnikowi zapewniamy podręcznik z ćwiczeniami (ponad 100 stron materiałów), segregator, upominki i dyplomy.

Wiarygodne

Aby zostać trenerem MindCloud należy przejść szkolenie i zaliczyć test; trenerzy są sprawdzani także pod kątem umiejętności pedagogicznych.

Jak przebiegają warsztaty?

 •  Kurs składa się z 29 spotkań przez 9 miesięcy
 •  Spotykamy się 1 raz w tygodniu
 •  Każde zajęcia trwają 45 minut
 •  Ilość osób w grupie: do 12 osób.

Warsztaty w Twoim przedszkolu?

 • warsztaty organizujemy w przedszkolach w trakcie godzin otwarcia placówki – nasi trenerzy przyjeżdżą do grupy ze sprzętem i pomocami edukacyjnymi
 • możesz nas zaprosić do swojej placówki – zorganizujemy dla grupy Twojego dziecka bezpłatne zajęcia pokazowe
 •  grupa warsztatowa musi liczyć od 6 do 12 uczestników
 •  warsztaty prowadzimy 1 w tygodniu po 45 minut
 •  koszt warsztatów uzależniamy od miejsca zajęć; płatność można rozłożyć na raty
 •  na warsztaty składa się 29 godzin lekcyjnych nauki

Szczegółowy Program Kursu

Kliknij i sprawdź szczegółowy program kursu:

Pobierz Program

Harmonogram zajęć

Harmonogram Zajęć

 

Dlaczego warto uczyć małe dzieci programowania?

Aby zawczasu odkryć i rozwijać jego predyspozycje, a tym samym pozytywnie wpłynąć na jego przyszłość.

 Wartościowo spędzony czas

Warto świadomie ukierunkowywać wirtualne aktywności najmłodszych. I nie chodzi tylko o dobór gier odpowiednich dla wieku, a wyposażenie dzieci w tzw. cyfrowe kompetencje – od umiejętności obsługi oprogramowania, poprzez bezpieczeństwo poruszania się w internecie, aż po specjalistyczne umiejętności jak programowanie.

 Pakiet umiejętności

Nie każdy przedszkolak zostanie w przyszłości programistą, ale logiczne i projektowe myślenie, które rozwinie na kursie, to umiejętności uniwersalne. Podobnie jak w przypadku lekcji muzyki lub języków obcych, zajęcia z programowania kształtują wrażliwość i pomagają lepiej zrozumieć świat. Uczą komunikacji i współpracy, podejmowania decyzji, wyciągania wniosków i planowania. Wyzwalają kreatywność.

 Programowanie to przyszłość

Rynek pracy już teraz poszukuje specjalistów od IT i programowania, którzy potrafią także sprawnie pracować w zespołach. Połączenie kreatywnego korzystania z narzędzi cyfrowych z rozwiniętymi kompetencjami społecznymi wkrótce będzie wysoce pożądane także w innych branżach. Naszym celem jest nakierunkowanie dzieci na to, by komputer nie służył im tylko do grania i zabawy, a stał się polem do eksperymentów i zdobywania doświadczeń.

 Przygoda i zabawa

Lekcje programowania dla przedszkolaków nie tylko uczą, ale przynoszą dzieciom frajdę. Są skonstruowane w ten sposób, żeby je zaangażować i zmotywować do kreatywnego myślenia. W nowoczesnym cyfrowym świecie nauka poprzez grę jest dla uczniów naturalna i satysfakcjonująca.

Zdjęcia z warsztatów:Uwaga !!!


Chcesz zapisać Dziecko na zajęcia pokazowe, wypełnij formularz: https://edu-me.pl/zapisy-zajecia-pokazowe/

Cena kursu: 1.350 zł

z dwiema formami płatności:

Płatność jednorazowa: 1.350 zł

Płatność ratalna: 10 rat po 140 zł

Rabat dla rodzeństwa w wysokości 50 zł – odliczany z ostatniej raty kursu.

Jak zarezerwować miejsce?

rezerwujesz miejsce poprzez nasz formularz zgłoszeniowy.

Wpłata zaliczki zapewnia miejsce dla Dziecka na kursie. Dane do przelewu znajdują się w zakładce: https://edu-me.pl/kontakt/  W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko Dziecka, nazwę kursu oraz dzień tygodnia wraz z godziną grupy, do jakiej zostało zapisane Dziecko np. Igor Kowalski, Pierwsza Kosmiczna Przygoda, poniedziałek 18:15

po wpłacie zaliczki wysyłamy na Twojego maila umowę

 skan podpisanej umowy odsyłasz do nas na biuro@edu-me.pl. Oryginał podpisanej przez Ciebie umowy przekazujesz Trenerowi na pierwszych zajęciach

w każdej chwili możesz wypisać Dziecko z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia

 

 

Poprzez zabawę, ale…

Nie siedzimy przed monitorami!

Używamy zarówno klasycznych narzędzi dydaktycznych do pracy z grupą, takich jak: mata edukacyjna i karty pracy indywidualnej, jak i narzędzi opartych na technologii, jak roboty i akcesoria np. robot Photona lub gry Scottie Go.

Mata edukacyjna

wspomaga naukę takich zagadnień jak: cyfry, liczmany, figury geometryczne, działania matematyczne, symetria, orientacja w przestrzeni, tworzenie zbiorów, porównywanie ilości, wielkości, wstęp do układu współrzędnych. Na macie układamy pierwsze kody programistyczne ze strzałek, znaczka start i stop.

Gra Scottie Go

to połączenie kartonowych klocków (z których dzieci układają komendy programistyczne) i aplikacji (która wyznacza zadania, skanuje ułożone rozwiązania i przekształca je w ruch i zachowanie Scottiego).

Robot Photona

posiada całą gamę interaktywnych czujników. Potrafi reagować na otoczenie, wydawać dźwięki, okazywać emocje, zmieniać kolory itp. Photon to zaawansowana interaktywna zabawka do nauki algorytmicznego myślenia.

W skład naszego zespołu wchodzą pedagodzy i programiści. Niewielkie grupy pozwalają im zadbać o to, by każde dziecko czuło się docenione. Dzieci u nas nie działają w odosobnieniu.