Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Przedszkola i szkoły -
Seminaria nauczycielskie

Dla kogo są te warsztaty?

Jesteśmy placówką o ogromnym doświadczeniu w pracy z dziećmi, a zarazem miejscem, gdzie aktywnie korzysta się ze najnowszych zdobyczy psychologii. W związku z tym postanowiliśmy podzielić się wiedzą i doświadczeniem z kadrą nauczycielską.

Na nasze szkolenia zapraszamy przedstawicieli kadry pedagogicznej, którzy pragną się rozwijać. Nasze programy skutecznie podnoszą kompetencje nauczycieli, a w rezultacie przekładają się na sukcesy ich podopiecznych.

Nasze zajęcia dotyczą m.in.: technik pamięciowych i innych sposobów na skuteczne poszerzanie wiedzy, sztuki relaksu i koncentracji, nauki szybkiego czytania, różnych wzorców myślenia i tego, jak przekładają się one na naukę szkolną, komunikacji z rodzicami.

Na nasze seminaria zapraszamy wszystkich nauczycieli, którzy poszukują inspiracji, praktycznej wiedzy i podpowiedzi dotyczących rozwoju intelektualnego i emocjonalnego swoich uczniów.

Zajęcia przebiegają w swobodnej, pełnej humoru atmosferze. Inspirują i uczą.

Zapraszamy!

-Seminaria Akademii Nauki są:-

Przyjazne nauczycielom

Inspirujące

Nasze programy są pełne ćwiczeń i przykładów do wykorzystania w praktyce, co skutecznie zachęca do działania

Nowoczesne

Oparte na najnowszych zdobyczach psychologii oraz głębokim szacunku dla możliwości twórczych małego człowieka

Wiarygodne

Precyzyjnie określone zasady licencyjne i wykwalifikowana kadra gwarantują wysoki standard zajęć

Czytanie bez tajemnic Główne zagadnienia szkolenia: Indywidualne wzorce myślenia dzieci Główne zagadnienia szkolenia: Bez korzeni nie ma skrzydeł Główne zagadnienia szkolenia: Jak wspomóc dziecko w nauce? Główne zagadnienia szkolenia:

Wiedza

Nasze programy opieramy na konkretnej wiedzy czerpanej z naukowych źródeł i badań.

Praktyka

Dzielimy się nie tylko teorią, ale praktyką. Wszystkie zagadnienia uzupełniamy przykładami, ćwiczeniami i konkretnymi rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia w życie.

Inspiracja

Nasze zajęcia stymulują wyobraźnię nauczycieli. Po omówieniu poszczególnych zagadnień, przećwiczeniu konkretnych sytuacji, pojawia się wiele nowych pomysłów,, które pomogą uczestnikom kursu, realizować ciekawsze lekcje.

Wspólne doświadczenie

Nasze zajęcia przebiegają w przyjaznej i otwartej atmosferze. Nauczyciele i trenerzy rozmawiają, dzielą się własnymi spostrzeżeniami, wymieniają inspiracjami. Nie prowadzimy nudnego wykładu i zachęcamy do współpracy.

Nauczyciel to zawód obarczony ogromną odpowiedzialnością. Wszystko, co mówi na lekcjach, sposób, w jaki przekazuje wiedzę, a także metody wychowawcze, które stosuje, zostają z uczniami na całe życie. To w dużej mierze od nauczyciela zależą postępy, jakie osiąga klasa i każde dziecko z osobna. Nauczyciel w pewnym sensie kształtuje nowe pokolenia.

Dobry nauczyciel nigdy nie przestaje się kształcić i rozwijać – nie przez wzgląd na swoje korzyści, ale na korzyści swoich uczniów.

Korzyści z nauczycielskich szkoleń:

Jeszcze nie mamy terminów kolejnych zajęć. Gdy będziemy je znali, pojawi się tu stosowna informacja.

Chcesz wiedzieć wcześniej o organizowanych seminariach?
Chcesz wziąć udział w zajęciach dla nauczycieli?

Napisz na naszego maila: biuro@edu-me.pl
Poinformujemy Cię w pierwszej kolejności!