Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs
- Dzieci do lat 6 -
Akademia Nauki – Zaczarowany Zajączek 2,5 – 3 lata

Dostępne terminy:

(należy wybrać jeden)

Środa 15:15 – 16:15 – ul. Legnicka 62, Wrocław

Wtorek 16:30 – 17:30 – ul. Nenckiego 138, Wrocław


Zarezerwuj Miejsce

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowaliśmy z myślą o dzieciach, które wkrótce rozpoczną zajęcia w przedszkolu. Naszym celem jest zminimalizowanie stresu wiążącego się z nadchodzącymi zmianami (przedszkolem) m.in. poprzez zaadaptowanie dzieci do grupy rówieśniczej i zbudowanie pewności siebie.

Dzieci, które bawią i uczą się z nami, szybko zaczynają dostrzegać korzyści z nauki, od najmłodszych lat oswajają się z książkami, lubią poznawać świat, co skutkuje lepszymi wynikami na dalszych etapach edukacji.

W jaki sposób uczymy dzieci?

Poprzez zabawę – to w ten sposób pobudzamy naturalną w tym wieku dziecięcą ciekawość świata. Proponujemy dzieciom edukację opartą na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się (w tym metodzie emocjonalnego zaangażowania) oraz kreatywności. Dużym atutem są niewielkie grupy, które zapewniają każdemu dziecku maksimum uwagi.

Dzięki zajęciom w EduMe Twoje dziecko:

 poprzez zabawę rozpocznie wielką przygodę z czytaniem,

 dzięki eksperymentom zrozumie, że potrafi „coś ekstra”,

 nabierze pewności siebie,

 odkryje i doceni swoje mocne strony,

 pogłębi swoją ciekawość świata,

 nauczy się pytać i dedukować,

 nabierze dobrych nawyków (w tym nawyku uczenia się),

 będzie przygotowane na kolejny etap przedszkola,

 zrozumie, że nauka i książki są fajne!

-Kursy Akademii Nauki są:-

Przyjazne dzieciom

uczymy poprzez zabawę w niewielkich grupach i w przyjaznej atmosferze; nie wywieramy na dzieciach presji

Naturalne

wspieramy spontaniczne przyswajanie wiedzy; dzieci angażują się w zajęcia i nawet nie czują, że się uczą

Nowoczesne

oparte na najnowszych zdobyczach psychologii oraz głębokim szacunku dla możliwości twórczych człowieka

Wiarygodne

Precyzyjnie określone zasady licencyjne i wykwalifikowana kadra gwarantują wysoki standard zajęć

Jak przebiegają warsztaty?

 •  Kurs składa się z 28 spotkań przez 9 miesięcy
 •  Spotykamy się 1 raz w tygodniu
 •  Każde zajęcia trwają 60 minut.
 •  Ilość osób w grupie: do 8 osób.
 •  W ramach programu organizujemy również specjalne warsztaty dla rodziców. W trakcie dwóch 2-godzinnych spotkań prezentujemy efektywne sposoby stymulacji rozwoju Twojego dziecka w domu.

Co w przypadku powrotu obostrzeń pandemicznych?

 • W sytuacji pojawienia się obostrzeń rządowych kurs będzie kontynuowany w formule online – harmonogram, godziny i zakres spotkań pozostaną takie same jak w przypadku zajęć stacjonarnych. Nasi trenerzy będą się łączyć live z kursantami i przeprowadzą zajęcia. Do uczestnictwa zajęć w tej formule niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu, przydadzą się także słuchawki. Sprawdź wymagania sprzętowe.
 • Zajęcia online będą miały charakter maksymalnie zbliżony do zajęć stacjonarnych.

Terminy zajęć (jeden termin do wyboru)

Środa 15:15 – 16:15 – ul. Legnicka 62, Wrocław

Wtorek 16:30 – 17:30 – ul. Nenckiego 138, Wrocław

Harmonogram zajęć

Harmonogram Zajęć

Dlaczego warto już teraz zadbać o rozwój dziecka?

 Czy wiesz, ze Twoje dziecko właśnie teraz uczy się szybciej niż… Leonardo da Vinci?

Dzieci w wieku przedszkolnym są wyjątkowo chłonne i przejawiają cechy najlepszych naukowców: małego filozofa, początkującego psychologa, ciekawskiego fizyka, chemika i astronoma w jednym. Zaczynają interesować się światem zwierząt i roślin. Nie ma lepszego momentu, by rozpocząć z dzieckiem zabawę w czytanie i wyrobić w nim dobre nawyki na całe życie.

Dlaczego większość dzieci z każdym rokiem szkoły zatraca ciekawość świata?

Naukowcy przestrzegają: dlatego, że nikt ich do niej nie zachęca. Już od przedszkola dzieci traktowane są zbyt rutynowo, a odpowiedniemu podejściu do maluchów nie sprzyjają liczne grupy przedszkolne. Wychowawcom trudno w takich warunkach cierpliwie odpowiadać na grad pytań: „Jak?”, „Po co?”, „Dlaczego?”. U nas jest inaczej. Dzieci traktujemy indywidualnie i poświęcamy im maksimum uwagi. Angażujemy je w zajęcia i sprawiamy, że nauka przynosi im frajdę. One nawet nie wiedzą, że się uczą!

Podstawy intelektualnego sukcesu Twojego dziecka, które zdobędzie na kursie:

 CIEKAWOŚĆ

Jeżeli spojrzymy na czteroletnie dzieci, one stale zadają pytania. Ale zanim ukończą sześć i pół roku, przestają to robić. W szkołach średnich rzadko wykazują ciekawość. A kiedy wchodzą w dorosłość, nie mają jej już prawie wcale. Gotowość do eksperymentowania i zadawanie niezwykłych pytań o zwykłe rzeczy to dziś niezwykle ceniony talent.

 CZYTANIE

Jeżeli poprosimy o wskazanie nam najlepszych uczniów w szkole, szybko odkryjemy, że są oni również biegłymi czytelnikami. Płynnie czytające dziecko radzi sobie lepiej nawet na matematyce. Badania wykazują, że wiele błędów przy rozwiązywaniu zadań bierze się z niezrozumienia ich treści.

 PEWNOŚĆ SIEBIE

Psychologowie uważają, że pozytywne nastawienie i wiara w siebie są jak zawór, który umożliwia pełne wykorzystanie umiejętności i wiedzy, a także pozwala wyróżniać się w tym, czym się zajmujemy. Dziecko, które ma negatywny stosunek do siebie i nie wierzy we własne możliwości, mimo że ma wiedzę i umiejętności, nie może w pełni z nich korzystać.

Zdjęcia z warsztatów:


Terminy zajęć (jeden termin do wyboru)

Środa 15:15 – 16:15 – ul. Legnicka 62, Wrocław

Wtorek 16:30 – 17:30 – ul. Nenckiego 138, Wrocław

Jak zarezerwować miejsce?

rezerwujesz miejsce poprzez nasz formularz zgłoszeniowy.

Wpłata zaliczki zapewnia miejsce dla Dziecka na kursie. Dane do przelewu znajdują się w zakładce: https://edu-me.pl/kontakt/  W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko Dziecka, nazwę kursu oraz dzień tygodnia wraz z godziną grupy, do jakiej zostało zapisane Dziecko np. Igor Kowalski, Pierwsza Kosmiczna Przygoda, poniedziałek 18:15

po wpłacie zaliczki wysyłamy na Twojego maila umowę

skan podpisanej umowy należy odesłać do nas na biuro@edu-me.pl. Oryginał podpisanej umowy należy przekazać Trenerowi na pierwszych zajęciach

w każdej chwili możesz wypisać Dziecko z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia

Zapisy na zajęcia regularne

Cena kursu stacjonarnego: 2.350 zł

z trzema formami płatności:

Płatność jednorazowa: 2.250 zł płatna do końca października 2022;

Płatność semestralna: 1 rata 1.125 zł płatna do końca października 2022;
2 rata 1.125 zł płatna do końca lutego 2023.

Płatność ratalna: 10 rat po 235 zł (pierwsza rata we wrześniu 2022, ostania rata w czerwcu 2023, w przypadku zapisu Dziecka na kurs w październiku rata za wrzesień i październik kumulują się daje to łącznie do zapłaty 470 zł)

Przewidywane rabaty:

Każdy klient, który korzystał w poprzednim roku szkolnym z naszych kursów, otrzymuje rabat w wysokości 50 zł;

Każdy klient, którzy rekomendował innym nasze kursy, a za ich sprawą z naszej oferty skorzystały dwie kolejne osoby, otrzymują rabat w wysokości 50 zł;

Rabat dla rodzeństwa w wysokości 50 zł;

Maksymalna wartość rabatu dla klienta to 100 zł;

Warunkiem odliczenia rabatu jest terminowe regulowanie płatności.

 


Poprzez zabawę,

Uczymy poprzez zabawę. Nasze programy skonstruowane są w ten sposób, aby pobudzać naturalną ciekawość świata u dzieci. Nasi kursanci sami z siebie angażują się w zajęcia, nawet nie czują, że się uczą!

kurs_ico1
I Zabawa w czytanie, czyli świat literek i wyrazów

Naszym małym kursantom proponujemy naukę czytania opartą na zabawie. To coś, czego dzieciaki nie doświadczają w przedszkolu! Do wspólnej nauki służą nam cztery specjalnie przygotowane książeczki, które pomagają zainteresować dzieci literkami i umożliwiają zabawę wyrazami. Efekt? Twoje dziecko nauczy się czytać szybko i z ochotą.

Czytaj dalej…

„Hurra! Umiem coś ekstra!”

Czytanie rozwija pamięć i myślenie. Nic więc dziwnego, że dzieci, które dużo i sprawnie czytają, o wiele lepiej radzą sobie w szkole. Dlaczego więc nie zacząć się uczyć czytać już od najmłodszych lat? Naukowcy twierdzą jednoznacznie: na naukę czytania nigdy nie jest za wcześnie. Ba! Już w wieku trzech lat Twoje dziecko może zacząć poznawać literki i wyrazy, czerpiąc z tego wiele frajdy. W Akademii wykorzystujemy do nauki czytania Metodę Zaangażowania Emocjonalnego, dzięki której Twoje dziecko nawet nie poczuje, że się czegoś uczy. Jak to możliwe?
Na naszych zajęciach dzieci przyswajają nowe umiejętności w sposób naturalny, niejako przy okazji zaprojektowanych przez nas zabaw i gier (np. „ucząc czytania” swojego misia). W Akademii maluchy same przeżywają przygody, o których czytają w swoich książeczkach. Pomaga im to dostrzec w realnym świecie korzyści, jakie niesie lektura. Zaowocuje to tym, że dziecko będzie w przyszłości z chęcią sięgało po książki.

W trakcie kursu maluchy:

 • bawią się wyrazami i literkami,
 • poprzez gry i zabawy poznają znaczenie wyrazów,
 • czytają swoje pierwsze książeczki,
 • zarażają się pasją do książek.
kurs_ico3
II Eksperymenty dla każdego malucha

Eksperymenty to najlepszy sposób na poznawanie świata. Dzięki doświadczeniom przeprowadzanym w naszej Akademii nie będziesz musiał tłumaczyć swojemu dziecku, dlaczego trzeba jeść warzywa i myć zęby po obiedzie, albo po co mu ciepła czapka. Samo się o tym przekona!

Czytaj dalej…

W laboratorium przedszkolaka

Twoje dziecko dopiero poznaje świat. Wiele kwestii i zjawisk jesteś w stanie mu wytłumaczyć, jednak wiedza trwalej zapisze się w jego pamięci, jeśli odczuje ją na własnej skórze. Podczas zajęć w Akademii dzieci wykonują ciekawe eksperymenty naukowe – pokazujemy im m.in., dlaczego higiena osobista jest ważna i czemu musi myć ręce. Robimy to za pomocą obserwacji napięcia powierzchniowego wody oraz oleju i wody mydlanej. By Twój maluch zrozumiał, czemu powinien myć ząbki, użyjemy śliny i chleba, natomiast zabawa z energią cieplną pokaże mu, dlaczego musi się ciepło ubierać.
W ten sposób pielęgnujemy w dzieciach ciekawość świata. Dzięki nam maluchy rozwijają umiejętność dedukcji, przewidywania, a przede wszystkim zadawania pytań. Twoje dziecko zarazi się w Akademii pasją do zdobywania wiedzy, nauczy się pytać „dlaczego?”, a co najważniejsze… bardzo to polubi!

kurs_ico2
III Pewny siebie maluch

To ważne, aby Twoje dziecko nabrało pewności siebie już od najmłodszych lat. Dzięki temu będzie bardziej otwarte na świat i szybciej nauczy się nowych rzeczy. W Akademii Nauki wykorzystujemy gry, dramy i zabawę, by każdy maluch uwierzył we własne możliwości, poznał zasady współpracy i zawczasu nauczył się radzenia sobie z problemami.

Czytaj dalej…

“Odważni jak lwy”, czyli pomocna pewność siebie

Wytrwałość w dążeniu do celu, wewnętrzna siła i umiejętność radzenia sobie z własnymi słabościami to przydatne umiejętności, które nie biorą się znikąd. Trzeba je przecież wykształcić – i to jak najszybciej, by procentowały przez całe życie. W Akademii Nauki robimy to za pomocą sprawdzonej metody: „Odważni jak lwy”. To system gier, dram i zabaw, które pomogą Twojemu dziecku odkryć i docenić swoje mocne strony.

Wspólnie z nami dzieci uczą się radzenia sobie z różnymi emocjami oraz nawiązywania relacji opartych przede wszystkim na współpracy i empatii. Każdego malucha nauczymy nawiązywania relacji, pozwolimy mu również uwierzyć w powodzenie własnych działań. Proponowane przez nas gry i zabawy rozwijają u przedszkolaków sprawne myślenie i kreatywność. .

kurs_ico4
IV Zaczarowany Zajączek

Kim jest Zaczarowany Zajączek? To kolorowa i zabawna postać, która przewija się przez cały czas trwania kursu. Zajączek inspiruje dzieci do przeprowadzania badań i eksperymentów, nauki czytania i odkrywania świata. Wysyła do małych kursantów listy, daje im wyzwania, zachęca i rozśmiesza. Staje się przez to świetnym towarzyszem w niezapomnianej przygodzie, jak również „realną” częścią kursu spajającą wszystkie jego elementy.

Czytaj dalej…

Postać Zaczarowanego Zajączka została wymyślona po to, by spełnić zadanie dodatkowego stymulatora do nauki. Obecny przez cały czas trwania kursu zadaje dzieciom pytania i zleca im różne zadania. W ten sposób mali kursanci bardziej angażują się w zajęcia, chętniej przyswajają nowe wiadomości i z większą przyjemnością biorą udział w eksperymentach. Zajączek dodaje nauce nie tylko frajdy, ale czyni ją niezwykłą i emocjonującą.

***