Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

Kursy dla dzieci do lat 6

Dostępne Kursy:
Kursy Akademii Nauki Zestaw kursów, które rozwijają u dzieci intelekt, pamięć, koncentrację oraz zdolność naturalnego uczenia się. Dzieci poprzez zabawę doskonalą umiejętność czytania, biorą udział w pierwszych badaniach i eksperymentach naukowych, a także podsycają swoją wrodzoną ciekawość świata. Ćwiczą przy tym pozytywną pewność siebie i funkcjonowanie w grupie rówieśniczej. Kursy mają formę fabularyzowanej przygody, więc angażują i nie nudzą. Oswajają dzieci z przedszkolem, adaptują do grupy rówieśniczej i przygotowują do dobrego startu w szkole. Wyrabiają też pozytywne nawyki na całe życie.
Kursy programowania

To umiejętność, która dziś coraz bardziej ceniona jest na rynku pracy. Dlaczego więc nie zacząć się jej uczyć już od najmłodszych lat? Kurs programowania dla dzieci to pakiet ciekawych i nowoczesnych zajęć, podczas których nabywanie wiedzy odbywa się w przyjemny i intuicyjny sposób.

Nauka programowania dla dzieci rozbudza zdolności intelektualne i daje impuls do pogłębiania swojej wiedzy. Atrakcyjne zajęcia rozwijają u najmłodszych umiejętność logicznego myślenia oraz rozumienia reguł rządzących matematyką. Uczestnicy kursu przyswajają nowe wiadomości poprzez zabawę – rozwiązując zagadki i łamigłówki, analizując działające rozwiązania i samodzielnie tworząc algorytmy.

Przy okazji pokazujemy też, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z nowych technologii, jak skutecznie rozwiązywać problemy i eliminować błędy.
Kursy matematyki

To zajęcia kształtujące u dzieci wyobraźnię oraz umiejętność logicznego rozumowania. Nasi kursanci uczą się samodzielnie myśleć, rozwiązywać problemy oraz dostrzegać regularności. I robią to z przyjemnością!

Matematyka przedszkolaka

Istnieje powszechne przekonanie, że uzdolnienia w tej dziedzinie są rzadkie. Wyniki pokazują jednak coś przeciwnego – aż połowa polskich dzieci w wieku do lat 7 przejawia zadziwiającą łatwość liczenia i rozwiązywania zagadek logicznych. Jeśli po kilku miesiącach nauki zapał ten słabnie, to znak, że potencjał nie został wykorzystany we właściwy sposób.

Matematyka dla przedszkolaka to nauka poprzez zabawę, która opiera się na sprawdzonych i nowoczesnych metodologiach pedagogicznych. Nasze kursy podtrzymują zainteresowanie Królową Nauk u dzieci i sprawiają, że zamiast budzić lęk, szybko staje się ona ich ulubionym przedmiotem. Dzieci uczestniczące w zajęciach odkrywają, że nauką można się bawić i cieszyć.
Kursy języka angielskiego

Uczymy licencjonowaną metodą Teddy Eddie, która łączy naukę ze sporą dawką humoru i zabawy. Dzięki temu mali uczestnicy lekcji w naturalny sposób poznają pierwsze 2000 słów i już wkrótce potrafią używać ich w naturalnych kontekstach i zdaniach. Ten kurs języka angielskiego dla dzieci doskonale przygotowuje do kolejnych, bardziej zaawansowanych etapów nauki.

Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych zainteresowanych – dlaczego na kursach zazwyczaj jest tak mało mówienia? Nasze lekcje angielskiego dla dzieci umożliwiają przyswajanie elementów obcej mowy w taki sposób, w jaki uczą się native speakerzy. Język obcy traktujemy jako naturalny środek komunikacji (używamy go także w poleceniach i instrukcjach), a tylko nie nudny obowiązek do spełnienia.
Kursy przedsiębiorczości Zajęcia ukierunkowane na szeroko pojętą edukację w zakresie biznesu, ekonomii oraz promocję przedsiębiorczych postaw. Ideę zajęć oparliśmy na założeniu, że dzieci już w wieku przedszkolnym powinny zaznajomić się z tematyką finansów. Dzieci świadome wartości pieniądza, odporne na chwyty reklamowe, nauczone podejmować mądre decyzje zakupowe i rozumiejące wartość wolontariatu lepiej radzą sobie w dalszym życiu i rozsądniej pracują na swój sukces. Warsztaty mają atrakcyjną formę – dzieci bawią się z nami, dużo ruszają, przeżywają, inspirują, nigdy się nie nudzą.