Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

- O EduMe.pl -

Jesteśmy nowoczesną placówką oświatowo-wychowawczą oferującą kursy rozwijające potencjał intelektualny u dzieci. Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób – poprzez zabawę i praktykę. Promujemy naturalne uczenie się, które w miejsce nudnej i opartej na wkuwaniu nauki daje dzieciom satysfakcję i wymierne efekty. Nas kursanci doskonalą z nami m.in. umiejętność czytania, kształcą talent matematyczny, podsycają swoją ciekawość świata, ćwiczą pamięć, koncentrację i metody przyswajania wiedzy.

Oprócz zajęć wspomagających w nauce, kształcimy również wiele cennych we współczesnym świecie umiejętności. Proponujemy dzieciom m.in. nowatorskie zajęcia z języka angielskiego i programowanie z grą Minecraft, uczymy tworzyć własne gry i podpowiadamy, jak prowadzić kanał na YouTube. Dzieci rozwijają u nas swoje talenty, stają się bardziej zaradne, komunikatywne, odważne i konsekwentne w spełnianiu marzeń.

Nasze metody

Programy naszych kursów opieramy na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się, technologii oraz głębokim szacunku dla możliwości twórczych człowieka.

Wiemy, jak przyciągnąć uwagę dzieci i zachęcić je do regularnej nauki. U nas nauka przestaje się kojarzyć z przymusem, a staje się przyjemnością. Nieważne, czy uczymy angielskiego, matematyki czy biegłego czytania – w pierwszej kolejności zależy nam na poczuciu komfortu naszych kursantów. Dzieci u nas nie nudzą się, ani nie męczą. Do niczego ich nie zmuszamy. Zdobywanie wiedzy przychodzi im w naturalny i spontaniczny sposób. Sprzyjają temu również niewielkie grupy, dzięki którym każdemu dziecku poświęcamy wystarczająco dużo uwagi.

Kursy realizujemy we współpracy z tematycznymi ekspertami [zobacz, z kim współpracujemy].

Zajęcia przyszłości

Paletę kursów regularnie dostosowujemy do wymogów współczesności.

Udział w naszych zajęciach nie tylko sprawia, że dzieci zdobywają lepsze stopnie w szkole, ale też przygotowują się na przyszłość. Skutecznie zwiększamy ich szanse zarówno na rynku pracy, jak i w życiu codziennym, ucząc m.in. zdrowego podejścia do nowych technologii, docierania do własnych zasobów, myślenia abstrakcyjnego i logicznego, rozwiązywania problemów i gospodarowania pieniędzmi.

Nasze kursy są:

  •  nowoczesne – opieramy je na najnowszych zdobyczach psychologii i technologii,
  •  sprawdzone – już od wielu lat przynoszą rewelacyjne efekty,
  •  przyjazne – nauka przebiega u nas w atmosferze odprężenia i radości,
  •  wszechstronne – proponujemy szeroką paletę zajęć z różnorodnych dziedzin.

 Organizujemy również:

  •  Półkolonie
  •  Urodziny dla dzieci
  •  Warsztaty dla rodziców

Nauka w EduMe.pl to dobra zabawa
i wspaniała przyszłość