Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

- Partnerzy -

Kursy EduMe opieramy na sprawdzonych programach i metodach przygotowanych przez ekspertów tematycznych. Dowiedz się, kim są nasi partnerzy.

Akademia Nauki

Akademia Nauki powstała w 1998 roku. Misją placówki od zawsze było stworzenie wzorowego, czyli pełnego wzajemnej akceptacji i komfortowego środowiska nauki. Nauki, która nie jest przymusem i smutnym obowiązkiem, ale sprawia prawdziwą radość. Dzięki programom Akademii Nauki dzieci szybciej niż ich rówieśnicy przyswajają wiedzę, lepiej czytają, mają świetną pamięć, potrafią się skutecznie skoncentrować i zrelaksować. Odnajdują przy tym własny styl uczenia się i doskonale radzą sobie z autoprezentacją. Akademia Nauki specjalizuje się również w kursach rozwoju talentu matematycznego u najmłodszych.

MindCloud

MindCloud to jedna z największych szkół programowania w Polsce, jedyny w kraju partner Minecraft w Edukacji certyfikowany przez Microsoft oraz laureat wielu wyróżnień (m.in. w konkursach Innovation 2017 oraz Nakręć się na biznes). Misją placówki jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii. Programy MindCloud zostały opracowane przez pedagogów przy wsparciu ekspertów m.in. programistów. Szkoła specjalizuje się w wykorzystaniu gry Minecraft w edukacji – poprzez specjalnie opracowane misje edukacyjne rozbudza potencjał i możliwości intelektualne dzieci.

 

EduBears

EduBears to nowoczesne rozwiązania edukacyjne i prężnie rozwijająca się firma założona przez wykwalifikowane metodyczki języka angielskiego. Ich flagową marką jest licencjonowana metoda Teddy Eddie, która doskonale sprawdza się w 200 szkołach w całej Polsce u ponad 12 000 kursantów, oferująca ambitny angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ambitny, bo nie ma innych kursów dla dzieci, podczas których kursanci mogliby w naturalny, spontaniczny i angażujący sposób osłuchać się z tak ogromnym i nastawionym na bogactwo słów materiałem (2000 słów w ponad 100 utworach).

SMART Kid Academy

To cykl nowoczesnych zajęć dla dzieci, kształcących przydatne we współczesnym świecie umiejętności. Flagowym produktem SMART Kid Academy są zajęcia promujące przedsiębiorczą postawę u dzieci. Program skutecznie wypełnia lukę w polskim systemie szkolnictwa, w którym nie ma zajęć zaznajamiających dzieci z podstawowymi pojęciami dotyczącymi finansów (jak kredyt czy waluta) i uczących je mądrego gospodarowania pieniędzmi. Programy SMART Kid Academy powstał przy współpracy z pedagogami, ekonomistami i przedsiębiorcami. Wiedza przekazywana na zajęciach jest podawana w przyjazny i atrakcyjny sposób.

 

Valentovitch Kids

To skierowana do kreatywnych dzieci inicjatywa stworzona przez Kalinę Walentowicz, projektantkę, pedagożkę i właścicielkę marki VALENTOVITCH. To w jej ramach powstał nowoczesny i unikalny na rynku kurs dla dzieci „Projektowanie mody”, na którym młodzi kursanci uczą się nie tylko szycia ręcznego, ale też przerabiania ubrań, rysunku, technik plastycznych i organizacji pracy własnej. Programy kursu powstały w oparciu zarówno o realne doświadczenie projektantki, ale również o wiedzę i pasję pedagogiczną. To połączenie sprawia, że kursy są wiarygodne, profesjonalne i przynoszą dzieciom realne korzyści.