Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Od czego zacząć?

EDUME to szkoła przyszłości. Naszą misją jest przygotowanie dzieci na wyzwania, które stawia przed nimi nowoczesność. Uczymy je cennych (nierzadko zaawansowanych) kompetencji, które przydadzą im się nie tylko w przedszkolu i szkole, ale z czasem też na rynku pracy, i ogólnie – w życiu.
Kształcimy intelekt i zdrową pewność siebie. Rozwijamy biegłość czytania i samodzielnego uczenia się. Pielęgnujemy talenty i pasje. Dzieci uczą się u nas programowania, angielskiego czy przedsiębiorczości. A przy tym doskonale się bawią.

CHCESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO NASZEJ SZKOŁY, ALE NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?
zaczac-1

1ZASTANÓW SIĘ NAD POTRZEBAMI SWOJEGO DZIECKA

Czy Twoje dziecko to ten mądry maluszek, który zadaje dużo pytań i zadziwia Cię swoją niespożytą energią? A może zdolny uczeń, który potrzebuje ukierunkowania? Wykłócający się o tablet amator nowych technologii? Niepoprawny gracz? Albo pełna pomysłów młoda artystka?

Kiedy już zastanowisz się, czym interesuje się Twoje dziecko, spróbuj przemyśleć też, z czym się zmaga. Czy ma problemy z czytaniem? Jest nieśmiałe i wycofane? Nie potrafi się skoncentrować? Łatwo ulega zachciankom? Nie radzi sobie ze stresem? Brakuje mu pasji? A może wręcz przeciwnie – ma ich tak wiele, że nie potrafi się na żadną zdecydować?

W EDUME odpowiadamy na większość dziecięcych potrzeb – edukacyjnych i emocjonalnych. Gdy już wiesz, co sprawia Twojemu dziecku największy problem i jakie talenty przejawia, wybór właściwego kursu nie powinien sprawić Ci trudności.

2WYBIERZ TEMATYKĘ KURSU

Kursy EDUME dzielą się na różne kategorie. Oferujemy zajęcia ogólnie rozwijające dziecięcy intelekt, jak i dotyczące precyzyjnych dziedzin – jak programowanie czy język angielski

Kursy trwają od października do czerwca. Zapisy odbywają się we wrześniu i

Poniżej sprawdzisz, który z kursów będzie odpowiedni dla Twojego dziecka.

JEŚLI TWOJE DZIECKO NIE SKOŃCZYŁO JESZCZE 6 LAT, A TY CHCESZ ABY:

wykorzystało swoją ogromną ciekawość świata, by rozpocząć przygodę z książkami i światem wiedzy, wybierz kurs z AKADEMII NAUKI.

przez zabawę weszło w edukację językową i dostało szansę na szybsze, a zarazem o wiele łatwiejsze opanowanie języka angielskiego na poziomie profesjonalnym, wybierz kurs z TEDDY EDDIE.

pożytecznie wykorzystało swoje zainteresowanie nowymi technologiami, wybierz kurs z PROGRAMOWANIA

nie ulegało zachciankom i reklamie, stało się bardziej odpowiedzialne i samodzielne, wybierz kurs MALI PRZEDSIĘBIORCY.

wykorzystało swoje artystyczne zacięcie, tworząc, szyjąc, rysując, wybierz zajęcia z PROJEKTOWANIA MODY.

JEŚLI TWOJE DZIECKO JUŻ POSZŁO DO SZKOŁY, A TY CHCESZ, ABY:

rozbudziło w sobie pasję do książek i wiedzy, wyraźnie zwiększyło biegłość czytania, świetnie radziło sobie w szkole i grupie rówieśniczej, wybierz kurs z AKADEMII NAUKI
(zajęcia dla uczniów klas od 1 do 6).

pokochało matematykę i nauczyło się myśleć logicznie i rozwiązywać skomplikowane problemy, wybierz kurs z MATEMATYKI (zajęcia dla uczniów klas od 1 do 4).

przekuło swoje zainteresowanie komputerem, Minecraftem lub Robloxem w coś naprawdę pożytecznego, wybierz kurs z PROGRAMOWANIA (zajęcia do lat 16).

nie ulegało zachciankom i reklamie, stało się bardziej odpowiedzialne i samodzielne, wybierz kurs MALI PRZEDSIĘBIORCY (zajęcia do lat 10.)

wykorzystało swoje artystyczne zacięcie, tworząc, szyjąc, przerabiając ubrania, rysując, wybierz zajęcia z PROJEKTOWANIA MODY (zajęcia do lat 12).

3WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ GRUPĘ WIEKOWĄ

Każda kategoria zajęć EDUME podzielona jest na kursy skierowane do różnych grup wiekowych. Kiedy już wybierzesz dziedzinę kursu – czy to będzie AKADEMIA NAUKI, PROGRAMOWANIE czy TEDDY EDDIE – wybierz też odpowiednią grupę wiekową dla swojego dziecka. W poszczególnych zakładkach znajdziesz informacje na temat programu wybranego kursu oraz opcję zapisu.

W przypadku kursów PROGRAMOWANIA dla starszych dzieci będziesz mieć aż kilka opcji: znajdziesz tu zarówno kursy z PROJEKTOWANIA STRON INTERNETOWYCH, tworzenia materiałów na YOUTUBE czy PROGRAMOWANIA GIER. Możesz wybierać też pomiędzy dwoma środowiskami edukacyjnymi: MINECRAFTEM lub ROBLOXEM.

Kursy z PROGRAMOWANIA stanowią jedyną w swoim rodzaju rozgałęziająca się ścieżkę edukacyjną – dziecko może po niej się poruszać wedle własnych zainteresowań i potrzeb. Zapoznajcie się z opisem kursów i zastanówcie, jaka kolejność kursów przyniesie mu najwięcej satysfakcji.

4ZABIERZ DZIECKO NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Rozumiemy, że decyzja o zapisie na kurs nie jest łatwa – to ważna inwestycja, dla Ciebie i Twojego dziecka. Dlatego dwa razy do roku (we wrześniu i…) organizujemy dla Was DARMOWE lekcje pokazowe, na których na żywo wypróbujecie nasze metody. Na zajęcia pokazowe zapiszesz się W TYM MIEJSCU. Sprawdź terminy! 

5BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NASZYMI ATRAKCJAMI

EDUME działa nie tylko w roku szkolnym. Prowadzimy aktywności dla dzieci również w okresie ferii i wakacji. Organizujemy atrakcyjne półkolonie we Wrocławiu oraz nowoczesne cyfrowe obozy wyjazdowe – zimowe i letnie. Okazjonalnie zapraszamy również na inne eventy.

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zachęcamy też do polubienia naszego profilu na FB – to dla nas kanał, by informować rodziców na bieżąco o kolejnych nowościach i zapisach. Zwłaszcza, że wciąż się rozwijamy i regularnie dokładamy nowe zajęcia do puli.

Sprawdzone programy i metody

O Nas

Jesteśmy nowoczesną placówką oświatowo-wychowawczą oferującą kursy rozwijające potencjał intelektualny u dzieci. Uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób – poprzez zabawę i praktykę. Promujemy naturalne uczenie się, które w miejsce nudnej i opartej na wkuwaniu nauki daje dzieciom satysfakcję i wymierne efekty. Nas kursanci doskonalą z nami m.in. umiejętność czytania, kształcą talent matematyczny, podsycają swoją ciekawość świata, ćwiczą pamięć, koncentrację i metody przyswajania wiedzy.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960