Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

Dni Otwartych Drzwi

2021

SZKOŁA PROGRAMOWANIA I KOMPETENCJI CYFROWYCH DLA DZIECI 4-14 LAT

Uważamy, że programowanie to język przyszłości. Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii.

EDUME, ul. Legnicka 62, Wrocław

ONLINE, za pomocą aplikacji ZOOM

Dla kogo organizujemy lekcje pokazowe w EDUME?

Dla rodziców, którzy chcą poznać nasze metody nauczania i zastanawiają się, czy zapisać swoje dziecko na kurs programowania Minecraft

Dla wszystkich, którzy chcą przekuć fascynację swoich dzieci grami i nowymi technologiami w coś pożytecznego

Koniecznie zapisz się na lekcję pokazową, jeśli Twoje dziecko

uwielbia Minecrafta

spędza dużo czasu przed tabletem lub telefonem

jest kreatywne i chce tworzyć

Przyjdź do nas również wtedy, gdy chcesz, by Twoje dziecko:

mądrze planowało swój czas

nauczyło się współpracy z innymi

myślało samodzielnie i wyciągało wnioski

rozwijało swoje pasje i inteligencję

zyskało zdrowy dystans do nowych technologii i potrafiło z nich mądrze korzystać

wzbogaciło się o pakiet nowoczesnych kompetencji, przydatnych w dalszym życiu

Zajęcia z Programowania W EDUME:

Wstęp do programowania

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 7–8-letnich i ich rodziców

Zobaczysz, jak za pomocą gry Minecraft rozwijamy u dzieci myślenie logiczne, projektowe i algorytmiczne, czyli umiejętności niezbędne w dalszej nauce programowania. Przekonasz się, jak wielką frajdę sprawia dzieciom taka nauka.

TERMINY ZAJĘĆ POKAZOWYCH

Dostosujemy termin do Twoich możliwości, przejdź do formularza na końcu tej strony i zapisz się, zadzwonimy
do Ciebie i ustalimy odpowiedni dzień i godzinę!

Podstawy programowania

Lekcja pokazowa kursu dla dzieci 8-10-letnich i ich rodziców

Zobaczysz, jak wyglądają zajęcia w świecie gry Minecraft. Dowiesz się, z jakimi pojęciami i konstrukcjami logicznymi zapoznamy Twoje dziecko i jakie korzyści rozwojowe przynosi taka nauka. Doświadczysz radości, jaką dzieciom daje programowanie.

TERMINY ZAJĘĆ POKAZOWYCH

Dostosujemy termin do Twoich możliwości, przejdź do formularza na końcu tej strony i zapisz się, zadzwonimy
do Ciebie i ustalimy odpowiedni dzień i godzinę!

Dlaczego warto wziąć udział w Dniach Otwartych?

POZNAJ BLIŻEJ NASZE CENTRUM

logo

EDUME to placówka opiekuńczo-wychowacza. Od lat prowadzimy zajęcia z wielu dziedzin, które uzupełniają szkolne programy o praktyczne umiejętności – m.in. techniki poszerzania wiedzy, szybkie czytanie, przedsiębiorczą postawę i programowanie.

Naszą misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego i świadomego korzystania z nowych technologii. Specjalizujemy się w wykorzystaniu gry Minecraft w edukacji – poprzez specjalnie opracowane misje edukacyjne rozbudzamy możliwości intelektualne naszych uczniów.

ZAJĘCIA DLA STARSZYCH DZIECI

Oprócz zajęć ze wstępu i podstaw programowania proponujemy również bardziej zaawansowane cyfrowe kursy dla starszych dzieci, z których nie prowadzimy zajęć pokazowych.. Masz dziecko w wieku od 9 do 13 lat, które interesuje się nowymi technologiami? Sprawdź poniższe informacje o kursach i dokonaj zapisu. Zajęcia ruszają już w październiku!

 

kurs-ikona-kodnamod-2

Programowanie dla zaawansowanych
(9-12 lat)

Na tych warsztatach programujemy w tekstowych językach LUA i Python – są to języki używane w profesjonalnej pracy programistycznej i, co ważne, język Python jest maturalnym językiem programowania. Dodatkowo uczestnicy przygotowują własne mody i skiny do gry oraz uczą się korzystać z konsoli poleceń Minecraft.

kurs-ikona-gamestudio

Game
Studio
(10-13 lat)

Na zajęciach uczestnicy tworzą własne gry – zaczynają od obrazkowego języka Kodu, poznają App Inventor (gry mobile) i Game Maker (programowanie tekstowe), a także prawidła game designu i podstawy grafiki komputerowej. Na koniec kursu pod okiem trenera realizują gry według własnego pomysłu.

kurs-ikona-youtube-1

Akademia
Youtube
(9-12 lat)

Uczymy, jak korzystać z szeregu programów do obróbki video, audio oraz projektowania graficznego. Pokazujemy jak przy niewielkich nakładach kręcić ciekawe i angażujące filmy różnego typu. Warsztaty obejmują zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w Internecie, praw autorskich, autoprezentacji oraz sztuki filmowej i fotografii.

Szkoła programowania

Nasze kursy programowania i youtube zostały oparte na programach MINDCLOUD – szeroko nagradzanej, ogólnopolskiej szkoły programowania i kompetencji cyfrowych i jedynego w kraju partnera Minecraft w edukacji certyfikowanego przez Microsoft.

Wysoka jakość nauczania

Zajęcia prowadzone są przez dwóch trenerów w grupach dla max. 12 uczestników. Poświęcamy maksimum uwagi Twojemu dziecku. Dostosowujemy trudność zadań do poziomu ucznia. Metodyka zajęć jest w całości opracowana i przetestowana przez nasz zespół dydaktyków.

Bezpieczeństwo

Możesz wypowiedzieć umowę, "odrobić" zajęcia, na których nie było Twojego dziecka, bezpłatnie sprawdzić, jak uczymy - wiemy, że robimy świetną robotę i nie mamy nic do ukrycia.

Materiały dla uczniów

Każdemu uczestnikowi zapewniamy podręcznik z ćwiczeniami (ponad 100 stron materiałów), segregator, upominki i dyplomy. Do większości naszych zajęć informatyki dla dzieci przygotowaliśmy także materiały YT dla chętnych do samodzielnej pracy domu.

Dobra zabawa

Programowanie i Youtube zapewniają dzieciom nie tylko wiedzę i konkretne umiejętności, ale również doskonałą rozrywkę. Dzięki grze Minecraft dziecko doskonale spędza czas w gronie rówieśników i chętnie wraca na kolejne zajęcia.

Certyfikowani trenerzy

Aby zostać trenerem MindCloud trenerzy muszą przejść szkolenie i zaliczyć test wiedzy, są sprawdzani także pod kątem umiejętności pedagogicznych.

Zajęcia online

Zajęcia z programowania odbywają się również w formule online. W sytuacji, gdy szkoły zostaną zamknięte, maluch może uczestniczyć w zajęciach we własnym domu – zadbamy o to, aby również w takich warunkach mógł pozyskiwać niezbędną wiedzę i doskonale spędzać czas.

SPRAWDŹ, CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD NASZYCH CYFROWYCH ZAJĘĆ

Posłuchaj Justyny Płatek z MindCloud, a także naszych małych KURSANTÓW i zobacz, jak wyglądają nasze kursy!

NIE ZWLEKAJ, JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ

Liczba miejsc ograniczona!

Zadzwonimy do Ciebie i dostosujemy odpowiedni Termin dla naszych i Twoich możliwości!

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko*

  Adres email*

  Telefon*

  Forma zajęć*

  Kurs*

  Kurs*

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Wybór terminu zajęć

  Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane i muszą zostać uzupełnione.