Zapisz się na darmowe zajęcia pokazowe!

Zapisz się!
Napisz do nas Formularz zgłoszenia na kurs

URODZINY Z edu-me

Nie masz pomysłu na imprezę urodzinową dla dziecka?
Zdaj się na nas!
Zabierzemy je w niezwykły świat Minecrafta.

Do wyboru 2 warianty:
stacjonarne lub online.

FROZEN

Każde dziecko pragnie „mieć tę moc”  – razem z przyjaciółmi wziąć udział w wielkiej zimowej wyprawie, pokonać przeszkody (np. lodowego smoka), wejść na szczyt, odmienić los i cieszyć się ze wspólnego triumfu. Z Minecraftem to możliwe!

LEGO

Czy wiesz, że klocki LEGO mają już ponad 40 lat? Tak wiele czasu minęło, a dzieci wciąż je uwielbiają! Kultowe i wiecznie żywe pozwalają budować odjazdowe konstrukcje, stawiać imponujące miasta i tworzyć nowe światy. LEGO i Minecraft doskonale do siebie pasują i zapraszają do wspólnej zabawy.

JEŹDŹCY SMOKÓW

Jakie tajemnice kryją się w mrocznym zamku? Czy da się oswoić smoka? I jak daleko można zalecieć na jego grzbiecie? Świat fantasy to miejsce cudów, dziwów, niezwykłych stworzeń i nieograniczonej wyobraźni. Minecraft to z kolei magiczna furtka, która pozwala się do niego przenieść. 

SUPERBOHATEROWIE

Superman, Batman, Wonder Woman i inni. Barwna galeria komiksowych herosów daje dzieciom siłę i gwarantuje przygodę. Pozwala latać, przemieszczać się z superszybkością, widzieć przez ściany i, co najważniejsze, pokonać zło. W świecie Minecrafta superbohaterowie są jak żywi i wzywają do wykonania misji.