Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Częste pytania

Jak zapisać dziecko na obóz?

Zapisu możesz dokonać online. Wypełnij formularz, który znajdziesz na dole strony. Podaj w nim dane dziecka oraz opiekunów, kontakt do siebie oraz kilka dodatkowych informacji, które ułatwią nam stworzenie indywidualnej grupy. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz potwierdzenie na swój mail. Znajdziesz w nim instrukcje dotyczące wpłaty. Opłacenie zaliczki gwarantuje miejsce na obozie.

Jakie jeszcze czekają mnie formalności?

Po zapisaniu dziecka za pomocą formularza i wpłaceniu zaliczki prosimy o wypełnienie umowy. Znajdziesz ją na dole strony – DOKUMENTY DO POBRANIA. Wydrukuj dokumenty, wypełnij je i prześlij na nasz adres mailowy: biuro@edu-me.pl w formie SKANU. Prosimy także o przesłanie potwierdzenia wpłaty.

Jak dokonać wpłaty za obóz?

Płatności dokonasz przelewem na wskazany w umowie rachunek. Istnieje możliwość rozbicia płatności na raty.

Kto opiekuje się dziećmi na miejscu?

Dzieci na obozie znajdą się pod opieką kierownika wyjazdu oraz wychowawców o odpowiednich kwalifikacjach (uprawnienia wychowawcy, aktualne badania). Dodatkowo zajęcia tematyczne będą prowadzone przez profesjonalnych trenerów przypisanych danej dziedzinie (np. programowaniu). Nasza kadra to zaufani, wyselekcjonowani pedagodzy, z którymi współpracujemy również na co dzień.

Jaki jest zakres zajęć z programowania na obozie?

Zakres zajęć dostosowujemy do poziomu zaawansowania i wieku grupy. Pomogą nam w tym specjalne formularze, o wypełnienie których poprosimy, gdy termin wyjazdu będzie się zbliżał. Na ich podstawie doprecyzujemy program warsztatów indywidualnie, do zapisanych uczestników, ich preferencji i wiedzy. Nie jest możliwa sytuacja, w której dzieci nudzą się na zajęciach, bo mają już większą wiedzę lub odwrotnie – są zagubione, bo zadania okazują się dla nich za trudne.

Czy można się skontaktować z wychowawcą podczas trwania obozu?

Jak najbardziej! Wychowawcy będą dostępni pod telefonami podanymi przed wyjazdem. Poprzez nich można również skontaktować się bezpośrednio z dzieckiem.

Jak przygotować dziecko na wyjazd?

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek proponujemy przygotować dziecku ekwipunek podstawowy. Powinien on zawierać:

 

  • Codzienną odzież (niech będzie wygodna, w dużej mierze sportowa)
  • Ciepłe ubrania na zimowe eskapady
  • Czapkę, szalik i rękawiczki
  • Spory pakiet bielizny i skarpetek (na wypadek przemoknięcia)
  • Kostium kąpielowy lub kąpielówki
  • Piżamę
  • Zimową nieprzemakalną kurtkę z kapturem
  • Obuwie: zimowe, sportowe, klapki na basen
  • Mały plecak na wycieczki
  • Zestaw do higieny osobistejstej, ręczniki, kremy z filtrem

Co w przypadku przyjmowania leków?

Jeśli dziecko przyjmuje leki, prosimy umieścić je w osobnej torebce podpisanej imieniem i nazwiskiem z dołączoną instrukcją dawkowania. Leki prosimy przekazać wychowawcy przed wyjazdem.

A co z kieszonkowym dla dziecka?

Prosimy przekazać pieniądze wychowawcy w dniu wyjazdu, żeby zapobiec ewentualnej zgubie. Pieniądze prosimy przekazać w torebce podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka z informacją.

Kwota 20 – 25 zł kieszonkowego na jeden dzień pobytu stanowi kwotę wystarczającą.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960