Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Dlaczego warto

Kameralność

Na jeden turnus zabieramy nie więcej niż 50 osób. Dzieci czują się zaopiekowane. Tworzymy atmosferę bliskości.

Kadra

W dużej mierze są to nasi stali i sprawdzeni współpracownicy, którzy na co dzień prowadzą kursy edukacyjne w naszej placówce. Nad grupę 15 dzieci przypada 1 wychowawca.

Program

Jest bogaty i pogodzi zarówno geeków i amatorów komputerów, jak i fanów ruchu na świeżym powietrzu oraz Harry’ego Pottera. Wycieczki przeplatamy aktywnościami w ośrodku, zajęciami specjalistycznymi i zabawą w terenie.

Zakwaterowanie

Miejsca obozów wybieramy z największą starannością o komfort dzieci. Są to placówki sprawdzone, doskonale wyposażone, bogate w udogodnienia i atrakcje dla dzieci, położone też w terenach zalesionych i bliskich przyrody.

Doświadczenie

EduMe to centrum edukacyjne specjalizujące się w kursach rozwijających potencjał dzieci. Na co dzień uczymy trudnych rzeczy w prosty sposób - przez zabawę, praktykę i grywalizację. Mamy ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, mówimy do nich ich językiem, doskonale znamy się na ich pasjach.

Balans

Na obozie utrzymujemy optymalny balans między zajęciami komputerowymi, a aktywnością ruchowo-terenową (która stanowi ¾ programu).

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960