Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Dlaczego warto?

Wiedza z zakresu elektroniki jest mile widziana w szerokim spektrum prac i zawodów. Gdy wiemy w jaki sposób coś działa i w jaki sposób coś zostało zbudowane, potrafimy efektywnie i optymalnie z tego korzystać. Obcowanie z elektroniką od najmłodszych lat pozwala na szybkie i łatwe jej zrozumienie, dzięki czemu nadążanie za postępem technologicznym i pojmowanie go w przyszłości będzie znacznie prostsze. Kurs Młodzi Elektronicy jest także dobrym początkiem do rozpoczęcia nauki programowania lub kontynuowania jej.
 
Zabawa z obwodami, możliwość wdrażania własnych pomysłów i eksperymentowania, szybko widoczne efekty pracy sprawiają dzieciom wiele frajdy i motywują je do dalszej pracy. Zajęcia rozwijają w uczniach kreatywność i samodzielność, a także umiejętności współpracy – projekty podczas zajęć są wykonywane zarówno w grupach jak i indywidualnie. 
Nasze zajęcia to przede wszystkim praktyka, której często brakują na zajęciach szkolnych. Nie od dziś wiadomo, że wiedza zdobywana przy okazji tworzenia rzeczywistego projektu, jest znacznie cenniejsza i trwalsza, niż ta zdobyta tylko na podstawie podręcznika.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960