Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Dlaczego warto?

Dlaczego warto już teraz zadbać o rozwój dziecka?

Przedszkole to bardzo ważny moment w życiu każdego dziecka – nie warto go zaprzepaścić. To właśnie pięcio- i sześciolatki najsprawniej rozwijają swoje funkcje umysłowe. Ich mózgi pracują jak naoliwiona machina – ekspresowo i w naturalny sposób przyswajają i przetwarzają informacje.

Czy wiesz, że twoje dziecko uczy się szybciej od ciebie?

Niestety entuzjazm i możliwości maluchów często są blokowane przez mało zindywidualizowane zajęcia w przedszkolu, a w późniejszych latach – przez nużące lekcje. U nas każdemu dziecku poświęcamy maksimum czasu. Sprawiamy, że zaczyna lubić naukę i z ekscytacją odkrywa coraz to nowe tajemnice świata. Jego zapał nie słabnie!

Podstawy intelektualnego sukcesu twojego dziecka, które zdobędzie na kursie:

CIEKAWOŚĆ

Jeżeli spojrzymy na czteroletnie dzieci, one stale zadają pytania. Ale zanim ukończą sześć i pół roku, przestają to robić. W szkołach średnich rzadko wykazują ciekawość. A kiedy wchodzą w dorosłość, nie mają jej już prawie wcale. Gotowość do eksperymentowania i zadawanie niezwykłych pytań o zwykłe rzeczy to dziś niezwykle ceniony talent.

CZYTANIE

Jeżeli poprosimy o wskazanie nam najlepszych uczniów w szkole, szybko odkryjemy, że są oni również biegłymi czytelnikami. Płynnie czytające dziecko radzi sobie lepiej nawet na matematyce. Badania wykazują, że wiele błędów przy rozwiązywaniu zadań bierze się z niezrozumienia ich treści.

PEWNOŚĆ SIEBIE

Psychologowie uważają, że pozytywne nastawienie i wiara w siebie są jak zawór, który umożliwia pełne wykorzystanie umiejętności i wiedzy, a także pozwala wyróżniać się w tym, czym się zajmujemy. Dziecko, które ma negatywny stosunek do siebie i nie wierzy we własne możliwości, mimo że ma wiedzę i umiejętności, nie może w pełni z nich korzystać.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960