Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Jak uczymy?

Nasze materiały

Nasza metoda opiera się na materiałach zawierających dziecięcy humor i bajkową oprawę. Ten kolorowy, przyjazny i magiczny świat przyciąga dzieci, które chcą do niego wracać i zanurzać się w kolejnych językowych przygodach. Sympatycznym przewodnikiem po kolejnych etapach kursu jest niezawodny miś Eddie.

Uczymy dzieci przy pomocy rozmaitych nagrań (bajek, piosenek i wierszyków), książek, przedstawień, zabawnych ćwiczeń słuchowych, gadżetów oraz gier towarzyskich w stylu zaczerpniętym z popularnych gier komputerowych i kreskówek. Taka nauka języka angielskiego nigdy się nie nudzi!

Poniżej przedstawiamy wybrane fragmenty materiałów.

Bajki i przedstawienia

W trakcie zajęć dzieci słuchają bajek, oglądając powiązane z nimi obrazki. Później opowiadają je lektorowi, wcielając się w role bajkowych postaci. Dzięki temu łatwiej przyswajają coraz to nowe słówka i uczą się samodzielnego konstruowania zdań. Bajkowy klimat przykuwa uwagę dzieci i zachęca do aktywnej nauki.

Z kolei podczas przedstawień dzieci uważnie słuchają poleceń lektora i wykonują określone czynności (tzw. nauka ciałem). Używają zdań o coraz wyższym poziomie trudności i potrafią zapamiętać skomplikowane frazy.

Piosenki i wierszyki

Za pomocą piosenek i wierszyków uczymy nie pojedynczych słów, ale całych zdań!

Gry

Grami sprawiamy, że dzieci używają języka funkcjonalnie – angażując się, rozwijają rozumienie ze słuchu i aktywizują komunikację.

Zestaw ucznia

W skład zestawu wchodzi:

 

  • PODRĘCZNIK Z ĆWICZENIAMI
  • PORADNIK DLA RODZICÓW
  • SECRET BOOKLET mini-książeczka
  • multiROM deDOMO
  • TECZKA
  • CD z nagraniami piosenek i historyjek
  • Dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW

Teddy eddie w domu

Dzieci uzyskują lepsze rezultaty w nauce, jeżeli mają kontakt z językiem również w domu, a ich rodzice angażują się w proces nauczania.

Nasi lektorzy i opiekunowie programu chętnie udzielają rodzicom wsparcia i sugestii we współuczestniczeniu w kursie.

  • W skład zestawu ucznia wchodzą płyty z nagraniami do korzystania w domu. Wystarczy, że rodzic wciśnie PLAY, a powtórki gotowe! Efekty przynosi nawet bierne słuchanie płyty raz w tygodniu – maluch może w tym czasie zajmować się czymś innym (np. rysowaniem).
  • W skład zestawu wchodzi ‘Poradnik dla rodziców’, który zawiera wszystkie teksty z kursu wraz z tłumaczeniami oraz pomysły na wykorzystanie materiałów podczas nauki w domu. Dzieci mogą również utrwalać materiał, korzystając z aplikacji edukacyjnej PLAC ZABAW:
  • Zestaw kursanta wyposażyliśmy również w materiały metody deDOMO (płyta z e-bookami i nagraniami) pomagającej wykorzystać codzienne sytuacje do naturalnego wprowadzania zwrotów i zdań w języku angielskim w domu. Więcej o metodzie na: www.dedomo.pl

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960