Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Jak uczymy?

Zabawa w czytanie, czyli świat literek i wyrazów

U nas – zupełnie inaczej niż w przedszkolu – uczymy czytać poprzez zabawę. Za pomocą dziewięciu specjalnie przygotowanych książeczek pokażemy Twojemu maluchowi, jak bawić się wyrazami i umiejętnie składać zdania. Dzięki sprawdzonym i inspirującym sposobom szybko nauczymy go czytać i dostrzegać korzyści z lektury.

„Hurra! Umiem coś ekstra!”

Podczas naszych zajęć dzieci rozpoczynają fascynującą przygodę z literkami. Za pomocą angażujących gier i zabaw uczymy maluchy mnóstwa nowych wyrazów i zachęcamy do czytania pierwszych książeczek. Wykorzystujemy do tego naukę Metodą Zaangażowania Emocjonalnego, dzięki czemu dzieci nawet nie czują, że się czegoś uczą. Zamiast tego bawią się i eksperymentują, a wiedzę przyswajają niejako „przy okazji”

Zajęcia skonstruowaliśmy w ten sposób, aby dziecko na własne oczy spostrzegło to, o czym czyta w swoich książeczkach. To świetna metoda na zrozumienie bezpośrednich korzyści z lektury, która – co nasi kursanci widzą na własne oczy – przekłada się na realne życie. Nauka czytania na etapie przedszkolnym nie tylko z wyprzedzeniem rozwija wyobraźnię, pamięć i koncentrację, ale daje też dzieciom poczucie, że potrafią „coś ekstra”. Nie ma lepszego przygotowania do nauki w szkole.

Eksperymenty dla każdego malucha

Eksperymenty to najlepszy sposób na przyswajanie wiedzy. W trakcie naszych zajęć wykonujemy wraz z dziećmi wiele doświadczeń naukowych wyjaśniających zjawiska chemiczne i fizyczne, z którymi stykają się one na co dzień. Dzięki temu zaczynają lepiej rozumieć otaczający je świat.

W laboratorium przedszkolaka

Świat wokół przedszkolaków może stać się fascynującym laboratorium chemicznym i niezwykłym miejscem do odkrywania podstawowych praw fizyki. Dzieci na naszych kursach gotują wodę w kopercie, wywołują dżina z butelki i wykonują wiele innych inspirujących czynności. W ten sposób pielęgnujemy w nich ciekawość świata, rozwijamy umiejętność dedukcji, przewidywania, a przede wszystkim zadawania pytań. Twoje dziecko zarazi się pasją do zdobywania wiedzy i nauczy się pytać „dlaczego?”.

Pewny siebie maluch

Pewny siebie przedszkolak jest bardziej otwarty na świat i szybciej uczy się nowych rzeczy. Na naszych zajęciach budujemy u dzieci pewność siebie i wiarę we własne możliwości. A wszystko to za pomocą ciekawych gier, dram i zabaw, które uczą maluchy nienagannej współpracy z innymi, empatii i radzenia sobie z problemami.

“Odważni jak lwy”, czyli pomocna pewność siebie

Czy wiedziałeś, że to właśnie na okres przedszkolny przypada u dziecka najbardziej intensywny czas rozwoju emocjonalnego i społecznego? W naszej placówce proponujemy sprawdzony sposób na zbudowanie pewności siebie poprzez gry, dramy i zabawy. “Odważni jak lwy” to efektywna metoda, które pomoże Twojemu dziecku odkryć i docenić swoje mocne strony. Już wkrótce z łatwością będzie ono nawiązywać przyjazne relacje z innymi dziećmi, nauczy się efektywnie współpracować, ukształtuje w sobie odważną postawę „poradzę sobie!”. Na naszych zajęciach przedszkolaki „wyrażają siebie”, głębiej uświadamiają sobie swój indywidualizm, uczą się rozpoznawać emocje i sobie z nimi radzić.

Doskonałe efekty we wzmacnianiu u dzieci pewności siebie osiągamy, zachęcając je m.in. do twórczych zajęć, które ujawniają i rozwijają ich talenty. Przedszkolaki wspólnie z nami stają się rycerzami i malują swój herb, tworzą własny afrykański talizman lub przybierają indiańskie imię. Pewne siebie dziecko odważnie i z wiarą w siebie rozpocznie naukę w szkole – nie będzie miało problemów z przystosowaniem się do nowej rzeczywistości, szybko zyska przyjaciół i popisze się rewelacyjnymi stopniami.

Przygoda na bezludnej wyspie

„Przygoda na bezludnej wyspie” to gra fabularna, która spaja wszystkie elementy kursu. W jej ramach dzieci wcielają się w role podróżników, którzy na tajemniczej wyspie odnajdują niezwykły klucz. W ten sposób rozpoczyna się ich podróż w czasie i przestrzeni oraz… niezapomniana przygoda z nauką.

Przedszkolak, który został podróżnikiem Program „Przygoda na bezludnej wyspie” jest logicznie skonstruowaną grą przygodową, która poprzez zabawę zachęca przedszkolaków do nauki czytania, przeprowadzania eksperymentów i poszerzania wiedzy. Mali odkrywcy odwiedzają wspólnie z nami różne kontynenty i poznają kulturę oraz obyczaje żyjących tam ludzi, a w zamian za udzieloną im pomoc otrzymują wskazówki potrzebne do dalszej wędrówki. W ten sposób nauka przynosi maluchom frajdę, a nabyta drogą zabawy wiedza znacznie wykracza tematyką poza program przedszkolny. Dzieci uczą się, bawią, rozwijają swoje umiejętności i przeżywają prawdziwe przygody.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960