Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Jak uczymy?

Poprzez praktykę I zmysły

Z doświadczenia wiemy, że to ,,praktyka czyni mistrza”, więc wplatamy w teorię w zadania praktyczne i manualne. Każdy temat wzbogacamy kreatywnym ćwiczeniem. Przykładowo – gdy rozmawiamy o torebkach w modzie, dzieci mają okazję uszyć własną torebkę. Wiedza jest nieustannie podsycana i utrwalana przez własne doświadczenie.

 

Dzieci na naszych zajęciach naprawdę tworzą, a potem zabierają ze sobą do domu prace rysunkowe, malarskie, własnoręcznie uszyte akcesoria i przerobione ubrania. Kreacje upinane na manekinie są fotografowane i wysyłane rodzicom. Dzięki temu łatwo można śledzić ich postępy.

 

Dzieci uczą u nas przez zmysły – dotykają tkanin, o których mówimy, samodzielnie łączą kolory, projektują, otaczają się inspiracjami z całego świata i najbliższego otoczenia.
Projektowanie mody to dla dzieci fascynująca przygoda!

Poprzez zaangażowanie

Nasza metoda nauki opiera się na unikalnym połączeniu wiedzy pedagogicznej z wiedzą zawodową projektantów mody. Stworzyliśmy autorski program, który zagadnienia teoretyczne przedstawia w fascynujący i angażujący sposób – przez zabawę, działanie, aktywną dyskusję.

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960