Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Jak uczymy?

Nawiązując do ulubionej rozrywki młodzieży – gier – zyskujemy uwagę i zaangażowanie dzieci. W ten sposób mamy możliwość przekazać im wiedzę – nauczyć programowania naturalnie, spontanicznie, ze sporą dawką frajdy.

Innowacyjność I dostępność

Dzieci zapoznają się z możliwościami środowiska Roblox Studio, który jest zarówno łatwo dostępną internetową platformą rozrywkową, jak i doskonałym narzędziem edukacyjnym. Możliwości rozwoju kreatywności i wyobraźni są w nim wręcz nieograniczone! Dzieci poszerzają kompetencje cyfrowe, a także uczą się myśleć logicznie i projektowo.

Użyteczność, praktyka I mierzalne efekty

Dzieci na zajęciach wcielają w życie własne projekty, zapoznając się jednocześnie z podstawami języka LUA. Operują na zmiennych, modyfikują gotowy kod, zapoznają z zasadami game designu. W ten sposób samodzielnie realizują profesjonalną grę i widzą efekty swojej pracy. I mogą być z siebie dumne! Uczą się poprzez praktykę, doświadczenie i współpracę.

Dlaczego warto uczyć dzieci programowania gier?

Pragniemy, by dzieci nie tylko grały w gry, ale nauczyły się je tworzyć. Przekierowujemy ich uwagę z cyfrowych pożeraczy czasu na działanie praktyczne, przyszłościowe i rozwijające wyobraźnię.

Prócz programowania dzieci uczą się na naszym kursie:

  • Samodzielnego myślenia
  • Radzenia sobie z błędami (debugowania kodu)
  • Kreatywnego wykorzystania wiedzy (tworzenie własnych projektów)
  • Współpracy
  • Angielskich zwrotów

 

Kto wie? Być może w przyszłości zostaną profesjonalnymi programistami i stworzą wspaniałe gry?

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960