Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Opis

Czego twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

Na tym kursie budzimy w dzieciach pasję do nauki języka obcego oraz świadomość, dlaczego to takie ważne. Odpowiednio ukształtowana motywacja zostanie w nich na lata, a często na zawsze! Maksymalnie wykorzystujemy potencjał dzieci, których chłonny umysł potrafi w tym wieku przyswajać dwa języki jednocześnie. Nasza nauka idzie o wiele dalej niż przedszkolna: pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w 100% po angielsku), dużo nagrań (piosenki, wierszyki, bajeczki) oraz słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach – to nasze metody.

 

Po tym etapie kursu dziecko będzie znało kilkaset słów w zdaniach i rozmaitych kontekstach. Nauczy się opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, będzie przygotowane, aby przeczytać również pierwsze angielskie słówka, a nawet zdania.

Jak uczymy angielskiego na kursie?

Licencjonowaną metodą Teddy Eddie, czyli poprzez zabawę i praktykę. Nasze zajęcia są wypełnione po brzegi żywym, służącym komunikacji językiem. Dzieci motywujemy za pomocą tego, co lubią najbardziej: gier, zabaw ruchowych, piosenek, historyjek, słuchowisk i kart obrazkowych.

Motywem przewodnim zajęć jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć wspaniałe przygody w bajecznym świecie języka angielskiego.

Kurs składa się z wielu poziomów – dostosowuje się do dzieci na różnym etapie nauki i gwarantuje im płynny rozwój.

Zajęcia

  • 60 spotkań  po 35 minut (spotkania dwa razy w tygodniu – cykl roczny)
  • Maksymalnie 10 uczniów w grupie
  • W razie zamknięcia szkół – realizację zajęć w formule online, spotkania live z trenerami

Obsługa klienta

  • Bezpłatne zajęcia pokazowe
  • Możliwość wypowiedzenia umowy w trakcie kursu (miesięczny okres wypowiedzenia)
  • Dostępne płatności ratalne

Kurs realizujemy we współpracy z EduBears

i według programów EduBears

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960