Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Opis

Jak uczymy matematyki na naszym kursie?

Na naszych zajęciach kształcimy w dzieciach wyobraźnię i intuicję matematyczną. Uczymy je myśleć samodzielnie, nieschematycznie i logicznie, a także rozwiązywać problemy i dostrzegać regularności.

 

W trakcie kursu dzieci poznają pojęcie ilości, dodają i odejmują liczby, uczą się tabliczki mnożenia. Poza tym potęgują metodą wedyjską, bawią się cyrklem i liczydłem, oswajają z ułamkami, geometrią oraz rachunkiem prawdopodobieństwa. I wiele więcej! Nasze metody sprawiają, że nauka matematyki przynosi dzieciom wiele radości i buduje w nich pewność siebie. Zaczynają ją lubić i doskonale radzą sobie z nią w szkole!

Jak uczymy matematyki na naszym kursie?

Poprzez zabawę i praktykę. Naszym celem jest udowodnienie dzieciom, że matematyka może przynosić frajdę. Spotkania zaczynamy od zadania logicznego, przez co już na starcie pobudzamy w dzieciach ciekawość matematyczną. Zapis i operacje matematyczne nie są naszym celem, ale narzędziem w rozwiązywaniu problemów. W ten sposób kształcimy w dzieciach intuicję matematyczną, która pomaga zrozumieć im nawet złożone i wykraczające poza program zagadnienia.

 

Kurs realizujemy we współpracy i według programów Akademii Nauki

Kurs realizujemy we współpracy i według programów Akademii Nauki

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960