Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Opis

Czego twoje dziecko nauczy się na tym kursie?

To jest kurs dla każdego dziecka! Ambitne zadania rozwiązujemy w sposób praktyczny – przez dobrą zabawę. Rozwiniemy w Twoim dziecku naturalny talent matematyczny, w tym umiejętność samodzielnego myślenia i radzenia sobie z problemami. Dzięki nowej wiedzy stanie się pewniejsze siebie i osiągają lepsze wyniki w szkole. I co bardzo ważne – polubi matematykę!

 

W trakcie kursu Twoje dziecko pozna pojęcie ilości i liczb ujemnych, rozwiąże równania z niewiadomymi i oswoi się z ułamkami. Poza tym będzie potęgować metodą wedyjską, bawić się procentami, geometrią, wykresami, kombinatoryką i twierdzeniem Pitagorasa. I wiele więcej!

Jak uczymy matematyki na naszym kursie?

Według wybitnych naukowców, Ellen i Roberta Kaplanów, każde dziecko, które uczy się matematyki ciekawymi metodami, jest w stanie rozwinąć rozumienie tego przedmiotu na bardzo wysokim poziomie. Takie właśnie metody stosujemy w EduMe. Nasi mali kursanci zakochują się w matematyce i „główkowaniu”.

 

Dzieci angażują się w nasze zajęcia, bo prowadzimy je w formie gry “Kosmiczny Detektywi” One kochają ten sposób nauki! W jej ramach wcielają się w rolę detektywów rozwijających umiejętności dedukcji i rozwiązujących zagadkę zaginionego skarbu, wypełniają tajemnicze misje i przeżywają przygody.

Zajęcia

  • 56 godzin lekcyjnych, czyli 26 spotkań po 1,5 h (spotkania raz w tygodniu – cykl roczny)
  • Maksymalnie 12 uczniów w grupie
  • W razie zamknięcia szkół – realizację zajęć w formule online, spotkania live z trenerami

Obsługa klienta

  • Bezpłatne zajęcia pokazowe
  • Możliwość tzw. odrabianek w przypadku nieobecności
  • Możliwość wypowiedzenia umowy w trakcie kursu (miesięczny okres wypowiedzenia)
  • Dostępne płatności ratalne

Kurs realizujemy we współpracy z Akademią Nauki

i według programów Akademii Nauki

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960