Zapisz się Bezpłatne zajęcia pokazowe

Wycieczki

Wycieczki w cenie

Wycieczka 1 - Kraina Motyli i Papugarnia

Wyprawa do baśniowego zakątka, które oczarowały kolorowe motyle niespotykanych na polskich łąkach gatunków. Motyle latają w pełni swobodnie po bajecznie zaaranżowanej „szklarni”, w której panuje tropikalny mikroklimat.

 

W Krainie Papug lata sobie swobodnie ponad 30 gatunków egzotycznych ptaków z najbardziej odległych zakątków świata. Można tu podziwiać m.in. żako, nimfy, mnichy i kakadu różowe, ale również rzadziej spotykane gatunki, jak ara marakana, lora wielka czy aleksandretta większa.

Wycieczka 2 - Muzeum Bursztynu

tym niesamowitym miejscu za pomocą specjalnie zaprojektowanych scenografii oraz nowoczesnych efektów odkryjemy tajemnice bursztynów. Zapuścimy się w głąb prastarego lasu i przemierzymy korytarze bursztynowej kopalni, aby podziwiać zamknięte w inkluzjach tysiące lat temu owady.

Dodatkowo płatne wycieczki

Wycieczki odbędą się pod warunkiem zebrania grupy 25 osób. Jeśli grupa się nie zbierze, zwracamy pieniądze na konto.

Wycieczka 1 - Z wody do wody!

Wizyta w aquaparku PANORAMA MORSKA, największym w kraju kompleksie zewnętrznych basenów rekreacyjnych ze stali. Znajduje się tutaj: 10 zjeżdżalni (m.in. zakręcone, wyboiste, kilkuosobowe i wyścigowe), gejzery i rwąca rzeka, grota z wodospadami, baseny zewnętrzne i wewnętrzne, sale zabaw i wiele innych.

 

Cena: 120 zł

Wycieczka 2 - Park linowy Ju-huu

Zlokalizowany w pięknym lasku przy plaży park linowy posiada trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Zabawa polega na przemieszczaniu się po specjalnie przygotowanych trasach z przeszkodami, dostosowanymi pod względem wieku i sprawności dziecka.

 

Cena: 100 zł

Wycieczka 3 - Paintball

Dla dzieci lubiących wyszaleć się w terenie przygotowaliśmy event paintballowo-survivalowy z różnymi scenariuszami w konwencji gier strategicznych.

 

Wszystko odbywa się pod okiem wykwalifikowanych prowadzących, którzy czuwają nad zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa podczas całej zabawy.

 

Cena: 100 zł

Zapisz się teraz

Podaruj swojemu dziecku dobrze spędzony czas

Masz pytania,
potrzebujesz porady?

500 832 960